fbpx
40 urodziny Angeliny Wójtowicz Hotel i Restauracja Kaskada Milicz, dj na 40 urodziny milicz, dj na urodziny, 40 urodziny, hotel kaskada milicz, dj na impreze milicz, dj na urodziny Omilicz, oprawa muzyczna 40 urodzin milicz DJ Raf-Party

40 urodziny Angeliny to kolejna impreza urodzinowa zagrana po raz kolejny w miejscowości, jaką jest Milicz. Poprzednio gościłem u Artura, gdzie miałem wielki zaszczyt poprowadzić jego imprezę urodzinową, jako dj na 40 urodziny. Dobrze jest zobaczyć się po raz kolejny z mocną ekipą, która naprawdę lubi dobrze się bawić i wymiatać na parkiecie przy moim repertuarze.

40 urodziny Angeliny, które miałem przyjemność poprowadzić w okresie karnawałowym odbyły się w Hotel Kaskada w Miliczu. Oprawa muzyczna 40 urodzin to jedna z mojej dj oferty, która cieszy się sporym powodzeniem wśród moich nowych, jak i obecnych klientów.

Mogę powiedzieć, że urodzinowa impreza Angeliny to takie trochę wyjazdowe granie było, ponieważ 55 km tyle pokazało mi na nawigacji do Hotelu Kaskada. W tym dniu wyjechałem już ze sprzętem po 15-tej, aby na spokojnie zajechać. Warunki pogodowe na jazdę były nieciekawe. Padał mocny deszcz ze śniegiem. Cała impreza miała zacząć się o 19 więc miałem trochę zapasu, gdyby się coś przydarzyło. Całe szczęście dojechałem na miejsce koło 16:30.

Po zapoznaniu się z obiektem ustawiłem busa przed wejściem do hotelu, aby już można było się powoli rozkładać. Zapomniałem powiedzieć, że od tamtego sezonu, czyli od 29 maja mam w zasadzie pomocnika, jakim jest mój najlepszy kolega z podwórka o imieniu Krystian. Odkąd we dwóch rozkładamy i składamy sprzęt zawsze idzie to sprawniej niż samemu. Godzinę przed imprezą miałem już dj sprzęt w całości rozłożony. Teraz czas tylko na przebranie się, ostatnie szlify i można zaczynać. W międzyczasie powoli się goście zaczynają schodzić.

Kilka minut po 19-tej solenizantka dała znać, że ma już komplet gości i możemy zaczynać urodzinową imprezę. Jako profesjonalny dj na imprezę standardowo obsługę oprawy muzycznej zawsze zaczynam od powitania przybyłych gości. Po krótkiej przemowie, złożeniu życzeń czas na zaśpiewanie gromkiego sto lat dla Angeliny. Po zjedzonym obiedzie czas na spalanie kalorii oczywiście przy najlepszych rytmach do białego rana.

Podsumowanie imprezy:

Miejsce imprezy: Hotel i Restauracja Kaskada Milicz
Zdjęcia: Raf-Party

DJ na 40 urodziny opinia

Od solenizantki pojawiła się na moim oficjalnym koncie Facebook oraz Google kolejna opinia przypisująca się do mojego portfolio.

Oprawa muzyczna podczas imprezy prowadzonej przez DJ Raf-Party była jedną z najlepszych w jakich brałam udział. Profesjonalne przygotowanie DJ-a i wysokiej jakości sprzęt, światła, dym, jak również dobór muzyki, która nie pozwalała się nudzić oraz rozgrzewała gości do samego rana. Brak długich przerw na siedzenie przy stołach. Muzyka z różnych latach oraz typów pięknie komponowała się z dodatkowymi konkursami typu karaoke lub przebrania w kapelusze meksykańskie. Nie tylko świetna zabawa i muzyka, ale lekkość prowadzenia zabawy i doskonały kontakt z gośćmi. Polecam wszystkim na każdy rodzaj imprezy. My już zrobiliśmy kolejne rezerwacje. :)))
A. Wójtowicz

Materiał Foto z 40 urodzin Angeliny Hotel Kaskada Milicz

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra