fbpx
40 Urodziny Paweł Urbanowicz Restauracja Loftowa Oleśnica, dj na 40 urodziny, dj na urodziny, dj oleśnica DJ Raf-Party

40 urodziny Pawła była moją pierwszą imprezą urodzinową w nowym roku. Można powiedzieć, że po sylwestrze rozpoczyna się karnawałowe szaleństwo. Jako dj na 40 urodziny zapewniłem oprawę muzyczną w tym wyjątkowym dniu. Urodzinowa impreza była w pełni niespodzianką dla solenizanta i została perfekcyjnie przygotowana przez jego żonę.

Kiedy przychodzi mi zapewnić zrealizować jedną z usług muzycznych mojej dj oferty, czyli oprawę muzyczną na 40 urodziny. Wiem, że jest to wyjątkowy dzień dla samego solenizanta, jak i jego zaproszonych gości. I choć jako profesjonalny dj zazwyczaj imprezę urodzinową zaczynam od powitania wszystkich, krótkiej przemowy wraz ze złożeniem życzeń oraz śpiewanym toastem to 40 urodziny Pawła rozpoczęły się całkowicie inaczej. Wszystko dlatego, że została zorganizowana w tajemnicy przed solenizantem jako niespodzianka. Muszę przyznać, że Andrzelina stanęła naprawdę na wysokości zadania, ponieważ cała impreza urodzinowa została perfekcyjnie przygotowana w całości do końca w tajemnicy.

W samo południe zaraz po otwarciu Restauracji Loftowa w Oleśnicy rozłożyłem dj sprzęt. Po rozłożeniu obowiązkowo zawszę testuje oświetlenie oraz ustawiam odpowiednio nagłośnienie do wielkości pomieszczenia, w którym będzie się odbywać impreza. Dodatkowo korzystając ze swojego oświetlenia, które mi pozostało podświetliłem ściankę przygotowaną przez Andrzelinę.

40 urodziny Pawła do momentu pojawienia się solenizanta było jedną wielką tajemnicą. Na sali były zgaszone wszystkie światła.
W ciszy oczekiwaliśmy na przybycie Pawła wraz z Andrzeliną, która go, krótko mówiąc sprytnie zwabiła do Loftowej.
Moment wejścia solenizanta na sale oraz jego niesamowite zaskoczenie na twarzy będę bardzo długo pamiętał. Po przywitaniu Pawła złożyłem mu jako pierwszy życzenia. Zaśpiewaliśmy wspólnie 100 lat, po czym reszta gości złożyła osobiste życzenia. Po zjedzonym obiedzie zaczęła się tak naprawdę impreza, gdzie muzycznie zadbałem o oprawę muzyczną na urodziny, czyli najlepsze i sprawdzone hity na parkiecie.

Podsumowanie imprezy:

Miejsce imprezy: Restauracja Loftowa
Fotograf: Klaudia Kłodnicka Fotografia

DJ na 40 urodziny opinia

Po kilku dniach na moim oficjalnym koncie google pojawiła się opinia od solenizanta.

W minioną sobotę moja żona zorganizowała mi w formie niespodzianki 40 urodziny, które odbyły się w Restauracji Loftowa. Całą imprezę urodzinową jako dj na 40 urodziny poprowadził Raf-Party. Ja i moja żona oraz zaproszeni goście są pod mega pozytywnym wrażeniem z oprawy muzycznej jak i profesjonalnego poprowadzenia moich 40 urodzin. Rafał bardzo dobrze celował w nasz gust muzyczny sprawdzonymi hitami muzycznymi, a do tego miał świetny kontakt z gośćmi na parkiecie. Muszę przyznać, że naprawdę świetnie się wybawiliśmy. Jego sprzęt nagłośnienie jak i oświetlenie robi naprawdę niesamowitą robotę. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka DJ na 40 urodziny lub inną imprezę.
Paweł Urbanowicz

Materiał FotoVideo z 40 urodzin Pawła Urbanowicza w Restauracji Loftowa w Oleśnicy

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra