fbpx
DJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica, dj oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica, dj oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica, dj oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-Party

DJ Na 50 Urodziny? czemu nie. W dzisiejszych czasach niemal wszystko chcemy świętować, ponieważ kochamy imprezować i bawić się do białego rana. W ten właśnie sposób nasz jubilat Mirosław postanowił uczcić swoje huczne 50 urodziny. Nasza oferta usług oprawy muzycznej profesjonalnego duetu DJ z

Oleśnicy jest bardzo szeroka i elastyczna, dlatego naszym kolejnym wyzwaniem była oprawa muzyczna jako dj na 50 urodziny.

Impreza urodzinowa poniekąd była w pewnym sensie niespodzianką od swojej ukochanej. Ot taka mała niespodzianka urodzinowa. Musimy przyznać, że często nam się przytrafiają od naszych klientów takie urodziny-niespodzianki.

50 Urodziny Mirosława Sala ROD Róża Oleśnica DJ Raf&Mike

Przygotowanie sprzętu do imprezy oraz odpowiednie ustawienie nagłośnienia

Impreza urodzinowa Mirosława odbyła się 9 listopada 2020 w sali ROD Róża w Oleśnicy. Ogólnie jest nam bardzo znajoma sala, ponieważ bardzo dużo zawsze jest tam wszelkich imprez okolicznościowych jak wesela, urodziny, andrzejki, sylwester, ostatki. W związku z tym, że impreza miała się zacząć o 18:00, nasz dj sprzęt rozłożyliśmy i ustawiliśmy dwie godziny przed imprezą. Ustawienie odpowiedniej akustyki, jest bardzo ważną rzeczą. Bowiem każda sala, świetlica ma różne wymiary, stad też inaczej zawsze będzie brzmiał dźwięk. Sala ROD Róża jest znacznie zrobiona w formie prostokąta. Po wejściu na salę po prawej stronie jest specjalnie zbudowany podest dla orkiestry, DJ’a. Natomiast po lewej stronie znajdują się stoły. W środku jest dużo wolnej przestrzeni na parkietowe szaleństwo. Kolejnym plusem sali jest to, że posiada klimatyzację. Mimo, że impreza urodzinowa była w listopadzie, to po pierwszym bloku muzycznym zaczyna być zwyczajnie ciepło.

DJ na 50 urodziny Sala ROD Róża DJ Raf&Mike

Przygotowania do oprawy muzycznej 50 urodzin

Po godzinie czasu gdzie rozłożyliśmy nasz dj sprzęt i przetestowaliśmy go, zostało nam jeszcze wrócić do domu. Szybki prysznic oraz przebranie się w elegancką białą koszulę to następny etap przygotowania się. Plusem była lokalizacja, gdzie odbyła się impreza. Mieliśmy w zasadzie blisko, aby podejść, już gotowi i wyszykowani na imprezę. Na salę przyszliśmy godzinę przed imprezą, aby sprawdzić dokładnie i przetestować jeszcze raz sprzęt. Dodatkowo robimy jeszcze test mikrofonów, przewodowych, jak i bezprzewodowych. Bardziej tutaj chodzi o regulację barwy brzmienia i głośności. Nasz jubilat, wraz ze swoją ukochaną Katarzyną pojawił się 30 minut przed imprezą, a więc za niedługo zjawią się zaproszeni goście.

DJ na 50 urodziny DJ Raf&Mike

Oprawa muzyczna na 50 urodziny Duet DJ Raf&Mike

Komplet gości, który wypełnił salę ROD Róża, pozwolił nam do rozpoczęcia oficjalnej części 50 urodzin Mirka. Przywitaliśmy na początku jubilata wraz z jego zaproszonymi gośćmi. Teraz nastąpił ten moment, gdzie zaprosiłem jubilata na środek w asyście naszej specjalnej fanfary. Dla naszego znajomego miałem przygotowany specjalnie zaprojektowany „certyfikat 50-latka”. Jako ostatni złożyliśmy życzenia, wręczyłem prezent, po czym zaprosiłem wszystkich gości, aby częstowali się szampanem, zanim zaśpiewamy gromkie sto lat. Po odśpiewaniu goście zajęli swoje miejsca, a obsługa podała właśnie pyszny obiad.

50 Urodziny Mirosława. Prezent od znajomych DJ Raf&Mike

Kiedy wszyscy zjedli już obiad, zaprosiliśmy na parkiet i ruszyliśmy z pierwszym blokiem muzycznym. Dobrze jest spalić kalorie po takich zjedzonych pysznościach. Repertuar muzyczny jaki zaserwowaliśmy na imprezie urodzinowej, to dobrze wyselekcjonowane hity z lat 80-tych, 90-tych, Disco Dance, Italo Disco, Disco Polo, Polska Muzyka, Rock’And’Roll, Radiowe Hity z list przebojów. Bardzo ważne jest, aby dotrzeć z repertuarem muzycznym do każdego. Wszyscy goście świetnie się bawili, było widać, że to jest naprawdę imprezowe towarzystwo, które bawiło się przy naszej oprawie muzycznej do białego rana. Po zakończonej imprezie, spakowaliśmy nasz sprzęt i przygotować się dobrze do Andrzejek, które odbędą się w Hotelu Vis a Vis w Oleśnicy. Niedługo na naszym Fan Page’u pojawiła się opinia od Katarzyny.

Niesamowicie dobrana muzyka do imprezy a co najważniejsze do gości tzn. tak, że nie chciało się w ogóle siedzieć przy stołach gdyż nogi same porywały nas do tańca. Szczerze z całego serca polecam wszystkim na różne imprezy RAF&MIKE bo nie są to stracone pieniądze lecz super inwestycja. Wiem jedno na pewno zagrają na mojej 40 bo są po prostu świetni.
Katarzyna

Fotograf na imprezę urodzinową

Na imprezie towarzyszył nasz kolega oleśnicki fotograf Tomasz Pryjma, który upamiętnił tą imprezę w piękne zdjęcia. W zakładce galeria lub można kliknąć tutaj aby przenieść się bezpośrednio do galerii i zobaczyć zdjęcia z tej imprezy.

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem DJ z ponad 10 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą wszelkich imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie imprez okolicznościowych w różnych wydaniach. Doświadczenie muzyczne zaczęło się tak naprawdę od muzyki klubowej, gdzie byłem rezydentem w różnych klubach w Oleśnicy jak i poza moim miastem.

Góra