fbpx

DJ Na 50 Urodziny? czemu nie. W dzisiejszych czasach niemal wszystko chcemy świętować, ponieważ kochamy imprezować i bawić się do białego rana. W ten właśnie sposób nasz jubilat Mirosław postanowił uczcić swoje huczne 50 urodziny. Moja oferta usług oprawy muzycznej profesjonalnego DJ Raf-Party z

Oleśnicy jest bardzo szeroka i elastyczna, dlatego moim kolejnym wyzwaniem była oprawa muzyczna jako dj na 50 urodziny.

Impreza urodzinowa poniekąd była w pewnym sensie niespodzianką od swojej ukochanej. Ot taka mała niespodzianka urodzinowa. Muszę przyznać, że często mi się przytrafiają od moich klientów takie urodziny-niespodzianki.

DJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-Party

Przygotowanie sprzętu do imprezy oraz odpowiednie ustawienie nagłośnienia

Impreza urodzinowa Mirosława odbyła się 9 listopada 2020 w sali ROD Róża w Oleśnicy. Ogólnie sala jest mi bardzo znana, ponieważ bardzo dużo zawsze jest tam wszelkich imprez okolicznościowych jak wesela, urodziny, andrzejki, sylwester, ostatki. W związku z tym, że impreza miała się zacząć o 18:00, dj sprzęt rozłożyłem dwie godziny przed imprezą. Ustawienie odpowiedniej akustyki, jest bardzo ważną rzeczą. Bowiem każda sala, świetlica ma różne wymiary, stad też inaczej zawsze będzie brzmiał dźwięk. Sala ROD Róża jest znacznie zrobiona w formie prostokąta. Po wejściu na salę po prawej stronie jest specjalnie zbudowany podest dla orkiestry, DJ’a. Natomiast po lewej stronie znajdują się stoły. W środku jest dużo wolnej przestrzeni na parkietowe szaleństwo. Kolejnym plusem sali jest to, że posiada klimatyzację. Mimo, że impreza urodzinowa była w listopadzie, to po pierwszym bloku muzycznym zaczyna być zwyczajnie ciepło.

DJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-Party

Przygotowania do oprawy muzycznej 50 urodzin

Po godzinie czasu gdzie rozłożyłem sprzęt i przetestowałem go, zostało  wrócić do domu na szybki prysznic oraz przebranie się w elegancką białą koszulę. Plusem była lokalizacja, ponieważ było bardzo blisko. Na salę zjawiłem się godzinę przed imprezą, aby sprawdzić dokładnie i przetestować jeszcze raz dokładnie sprzęt. Dodatkowo robię jeszcze test mikrofonów, przewodowych, jak i bezprzewodowych. Bardziej tutaj chodzi o regulację barwy brzmienia i głośności. Nasz jubilat, wraz ze swoją ukochaną Katarzyną pojawił się 30 minut przed imprezą, a więc za niedługo zjawią się zaproszeni goście.

DJ na 50 urodziny sala weselne ROD Róża Oleśnica DJ Raf-Party

Oprawa muzyczna na 50 urodziny DJ Raf-Party

Komplet gości, który wypełnił salę ROD Róża, pozwolił na rozpoczęcie oficjalnej części 50 urodzin Mirka. Przywitałem na początku jubilata wraz z jego zaproszonymi gośćmi. Teraz nastąpił ten moment, gdzie zaprosiłem Mirosława na środek w asyście wybrzmiewającej specjalnej fanfary. Dla jubilata miałem przygotowany specjalnie zaprojektowany „certyfikat 50-latka”. Jako ostatni złożyłem życzenia, wręczyłem prezent, po czym zaprosiłem wszystkich gości, aby częstowali się szampanem, zanim zaśpiewamy gromkie sto lat. Po odśpiewaniu goście zajęli swoje miejsca, a obsługa podała właśnie pyszny obiad.

50 Urodziny Mirosława. Prezent od znajomych DJ Raf&Mike

Kiedy wszyscy zjedli już obiad, zaprosiłem na parkiet i ruszyliśmy z pierwszym blokiem muzycznym. Dobrze jest spalić kalorie po takich zjedzonych pysznościach. Repertuar muzyczny jaki zaserwowałem na imprezie urodzinowej, to dobrze wyselekcjonowane hity z lat 80-tych, 90-tych, Disco Dance, Italo Disco, Disco Polo, Polska Muzyka, Rock’And’Roll, Radiowe Hity z list przebojów. Bardzo ważne jest, aby dotrzeć z repertuarem muzycznym do każdego. W połowie imprezy widziałem jak doskonale wszyscy goście świetnie się bawili, było widać, że to jest naprawdę imprezowe towarzystwo, które bawiło się przy mojej oprawie muzycznej do białego rana. Po zakończonej imprezie, spakowałem sprzęt i czas na powrót do domu. Teraz zostało jedynie przygotować się dobrze do  oficjalnych Andrzejek, które odbędą się w Hotelu Vis a Vis w Oleśnicy. Niedługo na moim Fan Page’u pojawiła się opinia od Katarzyny.

Niesamowicie dobrana muzyka do imprezy a co najważniejsze do gości tzn. tak, że nie chciało się w ogóle siedzieć przy stołach gdyż nogi same porywały nas do tańca. Szczerze z całego serca polecam wszystkim na różne imprezy DJ Raf-Party bo nie są to stracone pieniądze lecz super inwestycja. Wiem jedno na pewno zagra na mojej 40 bo jest po prostu świetny
Katarzyna

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra