fbpx
DJ Na Andrzejki Hotel Vis A Vis Oleśnica DJ Raf&Mike

Andrzejki to naprawdę jedna z wielu imprez okolicznościowych, które cieszy się sporym zainteresowaniem wśród imprezujących ludzi.
Impreza Andrzejkowa z udziałem dobrego DJ na Andrzejki to ciekawa impreza w bardzo magicznej atmosferze połączona z wróżbami i laniem wosku.

Bal Andrzejkowy organizowany na sali czy w Restauracji będzie zawsze miał spore zainteresowanie wśród imprezowiczów, a bilety na taką imprezę idą jak świeże bułeczki. Od momentu podjęcia decyzji przez Hotel Vis a Vis o organizacji imprezy. Dostaliśmy, więc niezwykłą ofertę oprawy muzycznej. Generalnie termin Imprezy Andrzejkowej 2019 mieliśmy zarezerwowany już we wrześniu.
Ogromnym zaszczytem dla nas było zagranie wyjątkowego Balu Andrzejkowego w Hotelu Vis A Vis w Oleśnicy. Zagranie Imprezy Andrzejkowej w naszym rodzinnym mieście Oleśnica było dla nas jak to się mówi „ Jak w domu”.

Przygotowanie do Imprezy Andrzejkowej

Koło godziny 15 pojechaliśmy rozłożyć nasz sprzęt. Nie mogliśmy wcześniej, ponieważ obsługa hotelowa, przygotowywała stoły odpowiednio wg. ilości rezerwacji. Problemu z ulokowaniem sprzętu nie mieliśmy, ponieważ doskonale znamy to miejsce z poprzednich organizowanych imprez takich jak Andrzejki czy Sylwester. Podłączenie całego sprzętu zajęło nam jakieś 40 minut. Na koniec oczywiście mała korekta nagłośnienia.
Po godzinie czasu mieliśmy ustawiony sprzęt, który był już gotowy na Andrzejkowe szaleństwo, które się zacznie od 20:00. Kiedy już wszystko mieliśmy gotowe, wróciliśmy do naszych domów, aby się dobrze przygotować do tej imprezy. Gotowi i wyszykowani w eleganckie białe koszule, mogliśmy wyruszyć do hotelu Vis A Vis. Po przyjściu obowiązkowy test sprzętu oświetlenia i nagłośnienia ewentualnie mała korekta nagłośnienia.

Oprawa muzyczna na Andrzejki

Kiedy zbliżała się godzina 20:00 goście hotelu Vis A Vis wypełniali swoje miejsca. Z każdą chwilą robiło się coraz głośniej, a przez parkiet przechodziły ostatnie już pary, które zajmowały swoje miejsca. Byliśmy mocno zaskoczeni, na naszym Balu Andrzejkowym będzie się bawić aż 120 osób! Andrzejkowy wieczór, rozpoczął się od podania przez obsługę kolacji. To tylko część wykwintnego menu andrzejkowego przygotowanego przez obsługę Hotelu Vis A Vis.
Około 21:00 Andrzejki 2019 oficjalnie zostały rozpoczęte przez nas. Najpierw przez mikrofon przywitaliśmy wszystkich gości oraz przedstawiliśmy się. Nasz pierwszy blok muzyczny zaczęliśmy od naszego ulubionego włoskiego utworu Ricchi E Poveri – Acapulco zapraszając tym samym wszystkich do wspólnej zabawy. Musimy przyznać ze imprezowe towarzystwo, ruszyło na parkiet wraz z pierwszym numerem jaki zagraliśmy.

Andrzejkowe szaleństwo na parkiecie….

Kiedy przychodzi nam zagrać dowolną imprezę okolicznościową jako profesjonalny duet DJ wiek towarzystwa, nie jest naszym głównym wykładnikiem. Albowiem i tak znajdziemy wspólny język, jakim jest nasz repertuar. Dobrze dobrany i wyselekcjonowany nasz repertuar muzyczny, gdzie bawi się młodsze, jak i starsze towarzystwo. Tak właśnie też było na Balu Andrzejkowym w Hotelu Vis a Vis.
Taka sytuacja oczywiście nas mile zaskoczyła, bo takie widoki cieszą każdego DJ’a i motywują jeszcze bardziej. Patrząc jak goście bardzo dobrze się bawią na parkiecie, lecieliśmy z repertuarem dalej, grając wyselekcjonowane i najlepsze hity począwszy od lat 80-tych, 90-tych, 2000, Disco Dance, Italo Disco, Disco Polo Nowe i starsze, Rock’ And’ Roll, Polska Muzyka oraz nowości z list radiowych. Każdy blok zaczynaliśmy wolnym hitem, a kończyliśmy na naprawdę szybkich obrotach. Cały czas goście bawili się wyśmienicie, wypełniając parkiet po brzegi.
Andrzejkowe szaleństwo na parkiecie zakończyliśmy oficjalnie o 4:30.

Przerwa Świąteczna po udanych Andrzejkach…

Po udanej imprezie DJ na Andrzejki, przychodzi zaraz okres małego przestoju. Związane jest to zawsze ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Jest to czas szczególny, gdzie ludzie skupieni są na przygotowaniach do świąt, świątecznych zakupach. Kilkanaście dni przestoju, to okres dla nas na małą regenerację sił oraz przemyśleń co do przyszłych imprez pod względem ich udoskonalenia jeszcze bardziej. Zaraz po świętach do zagrania mieliśmy Osiemnastkę w miejscowości Szczodre oraz Sylwester 2019/2020 w miejscowości Świerzna.

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem DJ z ponad 10 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą wszelkich imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie imprez okolicznościowych w różnych wydaniach. Doświadczenie muzyczne zaczęło się tak naprawdę od muzyki klubowej, gdzie byłem rezydentem w różnych klubach w Oleśnicy jak i poza moim miastem.

Góra