fbpx
DJ Na Andrzejki Hotel Vis A Vis Oleśnica DJ Raf-Party

Andrzejki to naprawdę jedna z wielu imprez okolicznościowych, które cieszy się sporym zainteresowaniem wśród imprezujących ludzi.
Impreza Andrzejkowa z udziałem dobrego DJ na Andrzejki to ciekawa impreza w bardzo magicznej atmosferze połączona z wróżbami i laniem wosku.

Bal Andrzejkowy organizowany na sali czy w Restauracji będzie zawsze miał spore zainteresowanie wśród imprezowiczów, a bilety na taką imprezę idą jak świeże bułeczki. Dostałem propozycję oprawy muzycznej przez Hotel Vis a Vis o możliwości poprowadzenia imprezy Andrzejkowej. Generalnie termin Imprezy Andrzejkowej 2019 miałem zarezerwowany już we wrześniu.
Ogromnym zaszczytem dla mnie było zagranie wyjątkowego Balu Andrzejkowego w Hotelu Vis A Vis w Oleśnicy. Zagranie Imprezy Andrzejkowej w rodzinnym mieście Oleśnica było dla mnie na miejscu i jak to się mówi „ Jak w domu”.

Przygotowanie do Imprezy Andrzejkowej

Koło godziny 15 pojechałem rozłożyć sprzęt. Nie mogłem wcześniej wjechać ze sprzętem, ponieważ obsługa hotelowa, przygotowywała stoły odpowiednio wg. ilości rezerwacji. Problemu z ulokowaniem sprzętu nie miałem, ponieważ doskonale znam to miejsce z poprzednich organizowanych imprez takich jak Andrzejki czy Sylwester. Na koniec oczywiście mała korekta nagłośnienia. Po ponad godzinie czasu miałem ustawiony sprzęt, który był już gotowy na Andrzejkowe szaleństwo, które się zacznie od 20:00. Sprzęt gotowy, można było szybko wrócić do domu na szybki prysznic i przebranie się. Wyszykowany wyruszyłem do hotelu Vis A Vis. Po przyjściu zrobiłem obowiązkowy test sprzętu oświetlenia i nagłośnienia ewentualnie drobna korekta nagłośnienia.

Oprawa muzyczna na Andrzejki

Kiedy zbliżała się godzina 20:00 goście hotelu Vis A Vis wypełniali swoje miejsca. Z każdą chwilą robiło się coraz głośniej, a przez parkiet przechodziły ostatnie już pary, które zajmowały swoje miejsca. Byłem mocno zaskoczony, ponieważ na Balu Andrzejkowym będzie się bawić aż 120 osób! Andrzejkowy wieczór, rozpoczął się od podania przez obsługę kolacji. To tylko część wykwintnego menu andrzejkowego przygotowanego przez obsługę Hotelu Vis A Vis.
Około 21:00 Andrzejki 2019 oficjalnie zostały rozpoczęte. Na początek najpierw przez mikrofon przywitałem się ze wszystkimi gośćmi oraz przedstawiłem się. Nasz pierwszy blok muzyczny poleciał mój ulubionego włoski numer Ricchi E Poveri – Acapulco zapraszając tym samym wszystkich do wspólnej zabawy. Muszę przyznać ze imprezowe towarzystwo, ruszyło na parkiet wraz z pierwszym utworem.

Andrzejkowe szaleństwo na parkiecie….

Kiedy przychodzi mi zagrać dowolną imprezę okolicznościową jako profesjonalny DJ wiek towarzystwa, nie jest moim głównym wykładnikiem. Albowiem i tak znajdę wspólny język, jakim jest mój wyspecjalizowany repertuar. Dobrze dobrany i wyselekcjonowany nasz repertuar muzyczny, gdzie bawi się młodsze, jak i starsze towarzystwo. Tak właśnie też było na Balu Andrzejkowym w Hotelu Vis a Vis.
Taka sytuacja oczywiście mnie mile zaskoczyła, bo takie widoki cieszą każdego DJ’a i motywują jeszcze bardziej. Patrząc jak goście bardzo dobrze się bawią na parkiecie, leciałem z repertuarem dalej, grając wyselekcjonowane i najlepsze hity począwszy od lat 80-tych, 90-tych, 2000, Disco Dance, Italo Disco, Disco Polo Nowe i starsze, Rock’ And’ Roll, Polska Muzyka oraz nowości z list radiowych. Każdy blok zaczynałem wolnym hitem, a kończyłem na naprawdę szybkich obrotach. Cały czas goście bawili się wyśmienicie, wypełniając parkiet po brzegi.
Andrzejkowe szaleństwo na parkiecie zakończyłem oficjalnie o 4:30.

Przerwa Świąteczna po udanych Andrzejkach…

Po udanej imprezie DJ na Andrzejki, przychodzi zaraz okres małego przestoju. Związane jest to zawsze ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Jest to czas szczególny, gdzie ludzie skupieni są na przygotowaniach do świąt, świątecznych zakupach. Kilkanaście dni przestoju, to okres dla mnie na małą regenerację sił oraz przemyśleń co do przyszłych imprez pod względem ich udoskonalenia jeszcze bardziej. Zaraz po świętach do zagrania miałem Osiemnastkę w miejscowości Szczodre oraz Sylwester 2019/2020 w miejscowości Świerzna.

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra