fbpx
DJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach, dj oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach DJ Raf-PartyDJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach DJ Raf-PartyDJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach DJ Raf-PartyDJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach DJ Raf-PartyDJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach DJ Raf-PartyDJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach DJ Raf-PartyDJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach DJ Raf-PartyDJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach DJ Raf-PartyDJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach DJ Raf-Party

DJ Na 40 Urodziny to jedna z naszej oferty usług oprawy muzycznej. Naszym kolejnym zleceniem była oprawa muzyczna urodzin dla Piotra. To kolejna impreza urodzinowa zagrana tydzień później po wspaniałej imprezie z okazji osiemnastych urodzin dla Magdy. Czterdzieste urodziny Piotra były

organizowane na świetlicy w Sokołowicach. Nasz kolega Piotrek dodatkowo jest ratownikiem medycznym w Służby Ratownicze. Można by powiedzieć śmiało, podczas tej imprezowej nocy każdy mógł się poczuć bezpiecznie od strony medycznej.

DJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach

Rozłożenie sprzętu wraz z kalibracją akustyczną nagłośnienia

Było jesienne ciepłe i słoneczne południe, podczas gdy przyjechaliśmy na świetlicę, aby rozłożyć nasz sprzęt. Wydawało nam się, że mogą być problemy z rozłożeniem, ponieważ pierwszy raz graliśmy w tym miejscu. Po szybkim rekonesansie okazało się, że wszystko jest ok i można rozkładać sprzęt. Po 40 minutach rozłożenia całego naszego dj sprzętu, zaczęliśmy ustawiać odpowiednią akustykę pod świetlicę. Niestety każda impreza okolicznościowa jest w innych miejscu, stąd też akustyka jest zawsze inna i wymaga odpowiedniej kalibracji nagłośnienia. Ważną kwestią dla nas, jest dbanie o czysty i nie przesterowany dźwięk. Ważne w ustawianiu nagłośnienia jest, aby dźwięk wpadał do ucha gości, czysto bez żadnego przesteru, buczenia i charczenia.

DJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach, dj oleśnica DJ Raf&Mike

Przygotowania do oprawy muzycznej 40 urodzin

Finalnie po godzinie mieliśmy rozłożony, ustawiony i przetestowany sprzęt. Zostało nam jedynie wrócić do domu, wziąć szybki prysznic i przygotować się do imprezy. Jednym z naszych przygotowań jest wyprasowanie białej koszuli przed imprezą. Każdy nasz występ w duetu DJ Raf&Mike jest zawsze w eleganckich białych koszulach. Traktujemy każdą imprezę bardzo poważnie z szacunkiem dla samych organizatorów, jak i przybyłych gości. Godzinę przed imprezą czyli o 18:00 przyjechaliśmy do świetlicy. Sprawdzenie sprzętu przed imprezą urodzinową raz jeszcze i przetestowanie go to najważniejsza czynność, aby mieć pewność, że wszystko działa. Chwilę przed 19:00 zaproszeni goście zaczęli się schodzić na imprezę urodzinową Piotra, dla nas to był sygnał, że niebawem się zacznie oficjalna część urodzin Piotra.

DJ na 40 urodziny Piotra sala weselne w Sokołowicach

Oprawa muzyczna na 40 urodziny Duet DJ Raf&Mike

Oficjalną część 40 urodzin Piotra zaczęliśmy od zaproszenia go na środek, w tym czasie muzyczna fanfara jest grana dla naszego jubilata. Standardowo przywitałem przez mikrofon naszego jubilata, zaproszonych gości. Jako ostatni mieliśmy okazję złożyć naszemu jubilatowi oficjalne życzenia przez mikrofon. Dodatkowo Piotr dostał od nas specjalnie przygotowany certyfikat z tej okazji.

Certyfikat dla Piotra Maksymczaka z okazji 40 urodzin od DJ Raf&Mike

Nasz jubilat został obdarowany prezentami od gości, a wiec zostało już tylko zaśpiewanie gromkie sto lat. Poprosiłem wszystkich gości aby podeszli i wzięli lampkę szampana, aby zaśpiewać wspólnie gromkie sto lat.
Po oficjalnym toaście, goście zasiedli do stołu, aby zjeść obiad. Po takim obiedzie, dobrze jest spalić kalorie najlepiej już w pierwszym bloku muzycznym. Repertuar muzyczny jaki przygotowaliśmy dla uczestników imprezy urodzinowej był naprawdę mocno rozpięty. Utwory muzyczne były dobierane tak, aby bawiła się młodzież jak i starsze pokolenie. Imprezę zaczęliśmy mocno wyselekcjonowanym repertuarem największych hitów z lat 80-tych, 90-tych, Disco Dance, Disco Polo nowe jak i starsze, polska muzyka, Rock’And’Roll oraz obecne polskie przeboje jak i zagraniczne. Do białego rana trwała impreza urodzinowa Piotra, gdzie wszyscy bawili się wspaniale. Kiedy skończyła się impreza urodzinowa, zostało nam spakować sprzęt oraz wspomnienia z imprezy. Piotr razem ze swoją żona Anią niebawem wystawili pozytywną opinię, za co oczywiście bardzo dziękujemy.

Bardzo, bardzo polecam Raf&Mike. Była świetna zabawa super muzyka. I najważniejsze, że goście byli bardzo zadowoleni z imprezy polecam!!
Piotr

Miałam przyjemność uczestniczyć w imprezie obsługiwanej przez Raf & Mike. Pełna profeska, dobra, różnorodna muzyka. Szczerze polecam.
Ania

Fotograf na imprezę urodzinową

Na imprezie towarzyszył nam zaprzyjaźniony znany oleśnicki fotograf Tomasz Pryjma, który wykonał zdjęcia podczas trwania imprezy. Zdjęcia z tej imprezy znajdują się w zakładce galeria lub można kliknąć tutaj aby przenieść się bezpośrednio i je zobaczyć.

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem DJ z ponad 10 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą wszelkich imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie imprez okolicznościowych w różnych wydaniach. Doświadczenie muzyczne zaczęło się tak naprawdę od muzyki klubowej, gdzie byłem rezydentem w różnych klubach w Oleśnicy jak i poza moim miastem.

Góra