Site icon

40 Urodziny Piotra Świetlica Sokołowice

DJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-Party

DJ Na 40 Urodziny to jedna z mojej oferty usług oprawy muzycznej. Moim kolejnym zleceniem była oprawa muzyczna urodzin dla Piotra. To kolejna impreza urodzinowa zagrana tydzień później po wspaniałej imprezie z okazji osiemnastych urodzin dla Magdy. Czterdzieste urodziny Piotra były

organizowane na świetlicy w Sokołowicach. Kolega Piotrek dodatkowo jest ratownikiem medycznym w Służby Ratownicze. Można by powiedzieć śmiało, podczas tej imprezowej nocy każdy mógł się poczuć bezpiecznie od strony medycznej.

Rozłożenie sprzętu wraz z kalibracją akustyczną nagłośnienia

Było jesienne ciepłe i słoneczne południe, podczas gdy przyjechałem na świetlicę, aby rozłożyć DJ sprzęt. Wydawało mi się, że mogą być problemy z rozłożeniem, ponieważ pierwszy raz grałem w tym miejscu. Po szybkim rekonesansie okazało się, że wszystko jest ok i można rozkładać sprzęt. Po ponad godzinie całego rozłożenia dj sprzętu, należało ustawiać odpowiednią akustykę pod świetlicę. Niestety każda impreza okolicznościowa jest w innych miejscu, stąd też akustyka jest zawsze inna i wymaga odpowiedniej kalibracji nagłośnienia. Priorytetową sprawą dla mnie, jest dbanie o czysty i nie przesterowany dźwięk. Ważne w ustawianiu nagłośnienia jest, aby dźwięk wpadał do ucha gości, czysto bez żadnego przesterowania, buczenia i charczenia.

Przygotowania do oprawy muzycznej 40 urodzin

Finalnie po ponad godzinie sprzęt był rozłożony, ustawiony i przetestowany sprzęt. Zostało mi jedynie wrócić do domu, wziąć szybki prysznic i przygotować się do imprezy. Każdy występ DJ Raf-Party jest zawsze w eleganckiej białej koszuli. Traktuje każdą imprezę bardzo poważnie z szacunkiem dla samych organizatorów, jak i przybyłych gości. Godzinę przed imprezą czyli o 18:00 przyjechałem do świetlicy. Sprawdzenie sprzętu przed imprezą urodzinową raz jeszcze i przetestowanie go to najważniejsza czynność, aby mieć pewność, że wszystko działa. Chwilę przed 19:00 zaproszeni goście zaczęli się schodzić na imprezę urodzinową Piotra, dla mnie to był sygnał, że niebawem się zacznie oficjalna część urodzin Piotra.

Oprawa muzyczna na 40 urodziny Raf-Party

Oficjalną część 40 urodzin Piotra zacząłem od zaproszenia go na środek, w tym czasie muzyczna fanfara jest grana dla naszego jubilata. Standardowo przywitałem przez mikrofon naszego jubilata i zaproszonych gości. Jako ostatni miałem okazję złożyć naszemu jubilatowi oficjalne życzenia przez mikrofon. Dodatkowo Piotr dostał ode mnie specjalnie przygotowany certyfikat z tej okazji.

Nasz jubilat został obdarowany prezentami od gości, a wiec zostało już tylko zaśpiewanie gromkie sto lat. Poprosiłem wszystkich gości aby podeszli i wzięli lampkę szampana, aby zaśpiewać wspólnie gromkie sto lat.
Po oficjalnym toaście, goście zasiedli do stołu, aby zjeść obiad. Po takim obiedzie, dobrze jest spalić kalorie najlepiej już w pierwszym bloku muzycznym. Repertuar muzyczny jaki przygotowałem dla uczestników imprezy urodzinowej był naprawdę mocno rozpięty. Utwory muzyczne były dobierane tak, aby bawiła się młodzież jak i starsze pokolenie. Imprezę zaczęliśmy mocno wyselekcjonowanym repertuarem największych hitów z lat 80-tych, 90-tych, Disco Dance, Disco Polo nowe jak i starsze, polska muzyka, Rock’And’Roll oraz obecne polskie przeboje jak i zagraniczne. Do białego rana trwała impreza urodzinowa Piotra, gdzie wszyscy bawili się wspaniale. Kiedy skończyła się impreza urodzinowa, zostało mi spakować sprzęt oraz wspomnienia z imprezy. Piotr razem ze swoją żona Anią niebawem wystawili pozytywną opinię, za co oczywiście bardzo dziękujemy.

Bardzo, bardzo polecam Raf-Party Była świetna zabawa super muzyka. I najważniejsze, że goście byli bardzo zadowoleni z imprezy polecam!!
Piotr

Miałam przyjemność uczestniczyć w imprezie obsługiwanej przez Raf-Party. Pełna profeska, dobra, różnorodna muzyka. Szczerze polecam.
Ania

 

Exit mobile version