fbpx
DJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław DJ Raf-PartyDJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław DJ Raf-PartyDJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław DJ Raf-PartyDJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław DJ Raf-PartyDJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław DJ Raf-PartyDJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław DJ Raf-PartyDJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław DJ Raf-PartyDJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław DJ Raf-Party

DJ Na 50 lecie ślubu, Złote Gody Hotele Jasek Premium Wrocław.

Mieliśmy wyjątkową okazję zrealizować jedną z naszych usług jako DJ na 50 lecie ślubu. W sobotnie wrześniowe popołudnie zagraliśmy dla pewnego małżeństwa 50 lecie ślubu w pięknym Hotelu Jasek Premium, który mieści się we Wrocławiu na ul. Sułowskiej 39. Musimy przyznać śmiało, że Hotel Jasek Premium jest bardzo piękny i gustownie urządzony. Idealnie nadaje się na wszelkie imprezy okolicznościowe. W środku Hotelu znajdują się, aż trzy sale do organizacji imprez okolicznościowych (Sala Pałacowa, Sala Brylantowa Sala Kryształowa).

DJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław

My zagraliśmy naszym jubilatom złote gody w przepięknej Sali Brylantowej. Na zleconą nam imprezę wyjechaliśmy z Oleśnicy przed 14:00. Po dotarciu na miejsce zaczęliśmy rozpakowywać nasz dj sprzęt z auta i ustawiać go na sali. Całą imprezę dla swoich rodziców, zaplanowała i zorganizowała ich córka, która zleciła nam w tym dniu oprawę muzyczną jako DJ na 50 lecie ślubu. Będąc na dolnej Sali Brylantowej, zauważyliśmy, że dookoła sali były wydrukowane i powieszone zdjęcia jubilatów. Były to zdjęcia z różnych lat, jakie jubilaci spędzili wspólnie ze sobą. Trzeba przyznać, że był to fantastyczny pomysł. Wzbudzając uwagę u samego małżeństwa, jak i u zaproszonych gości.

DJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław

Oprawa muzyczna na 50 lecie ślubu

Cała impreza dla świętujących małżonków zaczęła się o 17:00. Dochodziła za piętnaście piąta, powoli zaproszeni goście schodzili się, wypełniając salę. Nasi jubilaci zjawili się o godzinie 17:00. Wszyscy goście zaczęli bić brawa oraz gratulować i składać życzenia. Mamy taki zwyczaj, że podczas prowadzenia imprezy,  zapraszamy na środek naszych jubilatów, aby wspólnie zaśpiewać im gromkie sto lat. Po oficjalnym toaście wszystkich gości zaprosiliśmy do stołu, gdzie obsługa restauracji podała obiad. Po zjedzonym obiedzie zaprosiliśmy wszystkich do wspólnej zabawy, zaczynając pierwszy blok muzyczny.

DJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław

Jako doświadczony i profesjonalny duet DJ‘ów, przygotowaliśmy wyselekcjonowany repertuar muzyczny na jubileusz ślubny. Składał się z największych hitów lat 80-tych, 90-tych, Italo Disco, Disco Polo, Disco Dance, Rock’And’Roll, Polskie przeboje. W Przerwach między blokami muzycznymi odbywały się rodzinne wspomnienia przy mikrofonie opowiadane przez różnych członków rodziny. Niespodzianka okazały się zdjęcia jubilatów z różnego okresu ich wspólnego życia w przygotowanej prezentacji multimedialnej.

DJ na 50 Lecie Ślubu Hotel Jasek Premium Wrocław

 

Góra