fbpx

Moim kolejnym zrealizowanym zleceniem z bogatej oferty usług, którego się podjąłem bardzo chętnie, była oprawa muzyczna na imprezę urodzinową. Jako doświadczony DJ  poprowadziłem imprezę urodzinową w charakterze DJ na osiemnaste urodziny. Nasza solenizantka Magdalena świętowała

swoje osiemnaste urodziny w sobotę 19 października 2019 r. Jak na tę porę roku kalendarzowej jesieni było bardzo ciepło. Impreza urodzinowa Magdy miała odbyć się na Świetlicy w Ligocie Małej. Dowiedziałem się, że świetlica miała parę miesięcy temu remont. Przeszła gruntowny remont od wewnątrz, gdzie dodatkowo założono klimatyzację.

DJ na osiemnastkę, Osiemnastka Magdaleny świetlica Ligota Mała, dj oleśnica

Przygotowania do 18-stki Magdy

Po przyjechaniu na miejsce zrobiłem szybki rekonesans wnętrza świetlicy. Moje wrażenie po remoncie świetlicy było bardzo miłe. Wyremontowana świetlica prezentuje się naprawdę pięknie i nowocześnie. W samo południe rozłożyłem swój DJ sprzęt na świetlicy. Najważniejszą rzeczą zaraz po rozłożeniu sprzętu jest właściwe ustawienie odpowiedniej akustyki sprzętu nagłośnieniowego do miejsca granej imprezy. Przebrany i gotowy przyjechałem czterdzieści minut przed imprezą, przebrany w białą koszulę. Uroczystość urodzinowa Magdaleny zaczynała się o 18:00. W tle puściłem podkład muzyczny. Zaproszeni goście zaczęli się schodzić, składając solenizantce życzenia urodzinowe.

Oprawa muzyczna na osiemnastkę Raf-Party

Oficjalną uroczystość Magdaleny zacząłem od zaproszenia na środek naszej solenizantki. Mam specjalnie przygotowaną na tę okoliczność muzyczną fanfarę, którą zawsze gram naszym świętującym solenizantom. Przygotowaną mowę przez mikrofon zaczynam od przywitania naszej solenizantki, rodziców, oraz zaproszonych gości. Nie omieszkałem przy okazji złożyć życzenia osobiście naszej solenizantce. W ten oto sposób zakończyła się część oficjalna. Zaproszeni goście udali się do stołów na obiad podany przez obsługę. Pierwszy blok muzyczny rozpocząłem po zjedzonym obiedzie. Na początek mój ulubiony utwór muzyczny, który dobrze kołysze już na samym początku imprezy jakim jest Ricchi E Poveri – Accapulco. Kolejne utwory z naszej listy to najlepsze i najbardziej wyselekcjonowane utwory z lat 80-tych, 90-tych, Disco Dance, Italo Disco, Disco Polo nowe, jak i starsze oraz największe hity polskiej sceny muzycznej. Cała impreza osiemnastki Magdaleny trwała do samego rana. Zaproszeni goście byli naprawdę pełnych niesamowicie energii na parkietowe szaleństwo. Dodatkowo całą imprezę upamiętnił w piękne zdjęcia Łukasz Gościniak

DJ na osiemnastkę, Osiemnastka Magdaleny świetlica Ligota Mała

 

Opinia od mojej klientki

Na moim Fan Page’u pojawiła się opinia od solenizantki za co oczywiście bardzo dziękuję.

Cudowna muzyka, przy której zarówno starsi jak i Ci młodsi dobrze się bawią! Możliwość wychodzenia z własnymi pomysłami zabaw.
Świetne oświetlenie i super atmosfera jaką tworzy Rafał. Szczerze i gorąco polecam!
Magdalena

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra