Site icon

Nowa odsłona imprez, czyli szybki rebranding marki Raf&Mike na DJ Raf-Party

Szybki rebranding marki Raf&Mike na DJ Raf-Party

Wiele osób zadało mi to pytanie na spotkaniach z klientami i nie tylko. Oto jedno z pytań, które słyszałem od swoich klientów „dlaczego Panowie grali razem, a teraz gra Pan sam?”. Zasadniczo wystartowaliśmy jakiś czas temu razem pod jedną nazwą Raf&Mike. Po niecałym roku zdecydowałem, że wystartuje pod nową nazwą

Raf-Party w jednoosobowym składzie. Na początku lipca na moim Fan Page’u wydałem oficjalny komunikat, który brzmiał:

Witajcie od dzisiaj nie prowadzę już imprez okolicznościowych w duecie z Michałem.
Wszystkie imprezy będę realizował sam pod nową nazwą DJ Raf-Party.
Więcej info na https://www.raf-party.pl
Pozdrawiam
Rafał

Rebranding marki, czyli nowa nazwa i nowe logo….

Wobec tego, że musiałem gruntownie zmienić całkowicie swoje logo i nazwę wybrałem DJ Raf-Party. Tak też pod tą nazwą 5 sierpnia 2020 zarejestrowałem swoją działalność. Nowa nazwa i nowe logo bardzo mocno nakręcało mnie od samego początku pozytywną energią do działania. Wprowadziłem trochę świeżości na Fan Page’u oraz na oficjalnej mojej stronie www. Bardzo dużo zainwestowałem w produkty reklamowe, jakimi są eleganckie wykonane wizytówki, ulotki oraz Roll Up. Bardzo przywiązują wagę do wykonanych materiałów reklamowych. Swoje produkty marketingowe powierzyłem drukarni Viperprint. Dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić internetową drukarnię ViperPrint, z której jestem bardzo zadowolony.

Od sierpnia imprezy okolicznościowe już pod nową nazwą

Nowe imprezy, które już miałem zaplanowane na sierpień, zagrałem pod zupełnie nową nazwą. Moje doświadczenie, wiedza i opanowanie pozwoliło zagrać kolejne imprezy na zadowalającym poziomie, czego dowodem są kolejne napisane pozytywne opinie  od klientów lub uczestników imprezy. W całej tej sytuacji pod względem nowej reorganizacji i re brandingu widzę pozytywny cel, który przekłada się na podnoszenie poprzeczki wyżej. Uwielbiam to, co robię, bo daje mi to mnóstwo satysfakcji oraz pozytywnej energii. Dlatego dla mnie bardzo ważny jest rozwój osobisty w dalszej perspektywie czasu. Wszystko po to, aby imprezy okolicznościowe były jeszcze lepsze, bardziej kreatywne i pomysłowe. Dla mnie najważniejsze jest i było satysfakcja i zadowolenie klienta z oprawy muzycznej imprezy okolicznościowej.

Exit mobile version