fbpx
DJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica, dj oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-PartyDJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-Party

Alicja i Ernest to szalona para, lecz nic nie stanęło im na przeszkodzie sierpniowego dnia, by powiedzieć sobie wspólne TAK. To był piękny słoneczny dzień. Jak na końcówkę wakacji a dokładniej 24 sierpnia sobotnie południe słońce dawało coraz mocniej o sobie znać. W samo południe rozłożyliśmy nasz sprzęt,

tak by wszystko było gotowe, kiedy młoda para dotrze na sale.  Potrzebowaliśmy około godziny, żeby rozłożyć DJ sprzęt, ustawić odpowiednią akustykę pod salę. Gdy mieliśmy sprzęt rozłożony i przygotowany do przyjęcia weselnego, została nam mianowicie jedna bardzo ważna rzecz do zrobienia. Trzeba było jeszcze tylko podjechać do domu wziąć szybki prysznic, przebrać się w białą koszulę i eleganckie spodnie. Mamy to do siebie, że bardzo zwracamy uwagę na to, by zawsze jako duet wyglądać elegancko na imprezie okolicznościowej. Przyjęcie weselne młodej pary odbyło się w kameralnej i przyjaznej atmosferze w Restauracji Lawendowa Dwór Spalice w Oleśnicy.

DJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica

Ceremonia Ślubna USC w Oleśnicy

Alicja i Ernest rozpoczęli swój ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oleśnicy o godzinie 14:00. Podczas ceremonii towarzyszył wynajęty fotograf ślubny na wesele Tomasz Pryjma Fotografia, który zadbał o piękne zdjęcia tego wyjątkowego dnia. Po skończonej ceremonii ślubnej nasi nowożeńcy, wraz z zaproszonymi gośćmi udali się do Restauracji Lawendowa Dwór Spalice. My w tym czasie zwarci i gotowi oczekiwaliśmy już na przybycie młodej pary oraz zaproszonych gości. Kiedy z ulicy dobiegały odgłosy powtarzających się klaksonów samochodowych, wiedzieliśmy, że zbliża się para młoda. To był jasny sygnał dla nas, że zaraz zacznie się przyjęcie weselne.

DJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica

Tradycyjny polski obrzęd weselny część 1

Tradycyjnie początek przyjęcia weselnego zaczyna się od najpiękniejszego polskiego zwyczaju weselnego, czyli przywitania chlebem i solą pary młodej przez rodziców. Kiedy zostali już przywitani, a kawałek chleba został zjedzony przez nich, została jeszcze jedna ważna rzecz do zrobienia. Mianowicie wypić kieliszek trunku i rzucić go koniecznie przez prawe ramię tak, aby się potłukły na szczęście oczywiście. Rzucone szkło przez parę młodą rozbiło się, a my mogliśmy w tym momencie włączyć marsza powitalnego. Zaprosiliśmy parę młodą do środka, rodziców, oraz resztę zaproszonych gości. Goście weselni wypełnili salę dookoła pary młodej, tworząc kółeczko. Kiedy już wszyscy weszli do środka sali, przywitaliśmy wszystkich włącznie z parą młodą. Również złożyliśmy życzenia nowożeńcom od nas. Nic innego nie pozostało nam, jak powiedzieć gościom weselnym, aby wzięli lampkę szampana, by zaśpiewać za chwilę gromkie sto lat naszym nowożeńcom. W ten sposób zakończyła się część pierwsza obrzędu weselnego.

DJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf&Mike

Tradycyjny polski obrzęd weselny część 2

Część druga, która zaczyna się zaraz po obiedzie to najbardziej wyczekiwany moment przez wszystkich nazywany pierwszym tańcem pary młodej. Są też takie pary, które się przygotowują do tego z dużym zaangażowaniem, chodząc na zajęcia specjalne zwane kursem pierwszego tańca. Alicja i Ernest wybrała swój pierwszy taniec bardzo spokojnym utworem wprost idealnym do pokołysania się, by na chwilę odlecieć mimo tego stresu, który w nich na pewno siedział. Po pierwszym tańcu zaczął się pierwszy blok muzyczny, jaki przygotowaliśmy dla naszych gości. Zaczęliśmy grać od największych hitów lat 80-tych, 90-tych, Italo Disco, Disco Polo, Disco Dance, Rock’And’Roll, Polskie przeboje, aż po nowsze przeboje z list radiowych. Po okołu czterdziestu pięciu minutach zagranych utworów zaprosiliśmy gości weselnych, na małą przerwę mówiąc przez mikrofon oraz puszczając w tle (a teraz idziemy na jednego…). Przed rozpoczęciem drugiego bloku muzycznego obsługa restauracji powiedziała nam, że jest gotowa by wprowadzić tort z odpalonymi racami.

DJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica

Oprawa muzyczna na wesele DJ Raf&Mike

Jako doświadczony i profesjonalny duet DJ‘ów, przygotowaliśmy wyselekcjonowany repertuar muzyczny na przyjęcie weselne naszej młodej pary. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dobry repertuar muzyczny DJ’a rozkręci zawsze imprezę weselną i nie tylko. Staramy się, by na przyjęciu weselnym bawili się zarówno starsi, jak i młodsi. Tak też było u Alicji i Ernesta. Repertuar muzyczny duetu DJ Raf&Mike docierał do każdego gościa weselnego, zapełniając parkiet restauracji zawsze do pełna. Już od początku było widać, że goście weselni, to prawdziwi wojownicy parkietu. Nie przeszkadzał im trwający upał. Musimy przyznać, że klimat i atmosfera była naprawdę fantastyczna do samego końca. Przyjęcie weselne, zakończyliśmy o 4:00 nad ranem nieco zmęczeni, ale i zadowoleni. Mamy świadomość, że stanęliśmy na wysokości zadania, a goście wychodzili zadowoleni z przyjęcia weselnego. W ten oto właśnie sposób zakończyło się udane przyjęcie weselne Alicji i Ernesta, które przypisało się z ogromnym sukcesem do naszego portfolio imprez okolicznościowych.

DJ na wesele, Przyjęcie weselne Alicji i Ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica

Opinia od naszych klientów

Wkrótce na naszym Fan Page’u pojawiła się opinia od naszych nowożeńców za co oczywiście bardzo dziękujemy.

Szczerze polecam Rafała i Michała. Nie musiałam się niczym martwić. Jedyne co zrobiłam, to lista kilku kawałków, które chciałam, by były zagrane ze względu na sentyment.
Resztę muzyki pozostawiłam w rękach DJ’ów i była to dobra decyzja. Każde pokolenie świetnie się bawiło, bo muzyka była bardzo różnorodna.
Pomijając kwestie profesjonalizmu pod kątem muzycznym, są to bardzo miłe osoby, z którymi współpracuję się z przyjemnością.
Alicja

 

Super ekipa polecam wszystkim grali u nas na weselu wszyscy super się bawili
Ernest

Fotograf ślubny, Fotograf Na wesele

Na imprezie towarzyszył nam zaprzyjaźniony znany oleśnicki fotograf Tomasz Pryjma, który wykonał zdjęcia podczas przyjęcia weselnego. Zdjęcia z tej imprezy znajdują się w zakładce galeria lub można kliknąć tutaj aby przenieść się bezpośrednio i je zobaczyć.

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem DJ z ponad 10 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą wszelkich imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie imprez okolicznościowych w różnych wydaniach. Doświadczenie muzyczne zaczęło się tak naprawdę od muzyki klubowej, gdzie byłem rezydentem w różnych klubach w Oleśnicy jak i poza moim miastem.

Góra