Site icon

Przyjęcie Weselne Alicji i Ernesta Dwór Spalice Oleśnica

przyjecie weselne alicji i ernesta Restauracja Lawendowa Oleśnica DJ Raf-Party

Alicja i Ernest to szalona para, lecz nic nie stanęło im na przeszkodzie sierpniowego dnia, by powiedzieć sobie wspólne TAK. To był piękny słoneczny dzień. Jak na końcówkę wakacji a dokładniej 24 sierpnia sobotnie południe słońce dawało coraz mocniej o sobie znać. W samo południe rozłożyłem sprzęt,

tak by wszystko było gotowe, kiedy młoda para dotrze na sale.  Potrzebowałem około godziny, żeby rozłożyć DJ sprzęt, ustawić odpowiednią akustykę pod nie dużą salę. Gdy został sprzęt rozłożony i przygotowany do przyjęcia weselnego, zostało mianowicie jedna bardzo ważna rzecz do zrobienia. Trzeba było jeszcze tylko podjechać do domu wziąć szybki prysznic, przebrać się w białą koszulę i eleganckie spodnie. Mam to do siebie, że bardzo zwracam uwagę na to, by zawsze jako elegancko wyglądać na imprezie okolicznościowej. Przyjęcie weselne młodej pary odbyło się w kameralnej i przyjaznej atmosferze w Restauracji Lawendowa Dwór Spalice w Oleśnicy.

Ceremonia Ślubna USC w Oleśnicy

Alicja i Ernest rozpoczęli swój ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oleśnicy o godzinie 14:00. Po skończonej ceremonii ślubnej nasi nowożeńcy, wraz z zaproszonymi gośćmi udali się do Restauracji Lawendowa Dwór Spalice. W tym czasie zwarty i gotowy oczekiwałem już na przybycie młodej pary oraz zaproszonych gości. Kiedy z ulicy dobiegały odgłosy powtarzających się klaksonów samochodowych, wiedziałem, że zbliża się para młoda. To był jasny sygnał dla mnie, że zaraz zacznie się przyjęcie weselne.

Tradycyjny polski obrzęd weselny część 1

Tradycyjnie początek przyjęcia weselnego zaczyna się od najpiękniejszego polskiego zwyczaju weselnego, czyli przywitania chlebem i solą pary młodej przez rodziców. Została jeszcze jedna ważna rzecz do zrobienia. Mianowicie wypić kieliszek trunku i rzucić go koniecznie przez prawe ramię tak, aby się potłukły na szczęście oczywiście. Rzucone szkło przez parę młodą rozbiło się, a ja mogłem w tym momencie włączyć marsza powitalnego. Zaprosiłem parę młodą do środka, rodziców, oraz resztę zaproszonych gości. Przez mikrofon zapraszałem oraz mówiłem, aby goście weselni wypełnili salę dookoła pary młodej, tworząc kółeczko. Kiedy już wszyscy weszli do środka sali, przywitałem wszystkich włącznie z parą młodą. Również złożyłem życzenia nowożeńcom. Nic innego nie pozostało mi, jak powiedzieć gościom weselnym, aby wzięli lampkę szampana, by zaśpiewać za chwilę gromkie sto lat naszym nowożeńcom. W ten sposób zakończyła się część pierwsza obrzędu weselnego.

Tradycyjny polski obrzęd weselny część 2

Część druga, która zaczyna się zaraz po obiedzie to najbardziej wyczekiwany moment przez wszystkich czyli pierwszy taniec pary młodej. Są też takie pary, które się przygotowują do tego z dużym zaangażowaniem, chodząc na zajęcia specjalne zwane kursem pierwszego tańca. Alicja i Ernest wybrała swój pierwszy taniec bardzo spokojnym utworem wprost idealnym do pokołysania się, by na chwilę odlecieć mimo ogromnego stresu, który w nich na pewno siedział. Po pierwszym tańcu zaczął się pierwszy blok muzyczny, jaki przygotowałem dla naszych gości. Zaczęliśmy grać od największych hitów lat 80-tych, 90-tych, Italo Disco, Disco Polo, Disco Dance, Rock’And’Roll, Polskie przeboje, aż po nowsze przeboje z list radiowych. Po około czterdziestu pięciu minutach zagranych utworów zaprosiłem gości weselnych, na małą przerwę mówiąc przez mikrofon oraz puszczając w tle (a teraz idziemy na jednego…). Przed rozpoczęciem drugiego bloku muzycznego obsługa restauracji powiedziała mi, że jest gotowa by wprowadzić tort z odpalonymi racami.

Oprawa muzyczna na wesele DJ Raf-Party

Jako doświadczony i profesjonalny DJ, przygotowałem wyselekcjonowany repertuar muzyczny na przyjęcie weselne młodej pary. Doskonale zdaję sobie sprawę, że dobry repertuar muzyczny DJ’a rozkręci zawsze imprezę weselną i nie tylko. Staram się, by na przyjęciu weselnym bawili się zarówno starsi, jak i młodsi. Tak też było u Alicji i Ernesta. Repertuar muzyczny DJ Raf-Party docierał do każdego gościa weselnego, zapełniając parkiet restauracji zawsze do pełna. Już od początku było widać, że goście weselni, to prawdziwi wojownicy parkietu. Nie przeszkadzał im trwający upał. Muszę przyznać, że klimat i atmosfera była naprawdę fantastyczna do samego końca. Przyjęcie weselne, zakończyłem o 4:00 nad ranem nieco zmęczony, ale i zadowolony. Mam świadomość, że stanąłem na wysokości zadania, a goście wychodzili zadowoleni z przyjęcia weselnego. W ten oto właśnie sposób zakończyło się udane przyjęcie weselne Alicji i Ernesta, które przypisało się z ogromnym sukcesem do mojego portfolio imprez okolicznościowych.

Opinia od moich klientów (Państwa Młodych)

Wkrótce na moim Fan Page’u pojawiła się opinia od naszych nowożeńców za co oczywiście bardzo dziękujemy.

Szczerze polecam Rafała . Nie musiałam się niczym martwić. Jedyne co zrobiłam, to lista kilku kawałków, które chciałam, by były zagrane ze względu na sentyment. Resztę muzyki pozostawiłam w rękach DJ’a i była to dobra decyzja. Każde pokolenie świetnie się bawiło, bo muzyka była bardzo różnorodna. Pomijając kwestie profesjonalizmu pod kątem muzycznym, jest to bardzo miła osoba, z która współpracuję się z przyjemnością.
Alicja

 

Super ekipa polecam wszystkim grali u nas na weselu wszyscy super się bawili
Ernest

 

Exit mobile version