fbpx
Przyjęcie weselne Ania i Bartek, oprawa muzyczna na wesele Twardogóra, dj na wesele Twardogóra, DJ na wesele Campus Domasławice, muzyka na wesele, oprawa muzyczna na wesele DJ Raf Party

Kolejny pracowity czerwcowy weekend, w którym to tym razem w piątek zapewniłem oprawę muzyczną jako dj na wesele. Mój kolejny wpis na blogu to przygoda weselna z parą młodą, czyli Ania i Bartek. Było to moje już drugie wesele, odkąd oficjalnie można było organizować wesela oraz imprezy okolicznościowe od 6 czerwca do 150 osób.

Piękny słoneczny i bardzo ciepły czerwcowy dzień takie dni wprost uwielbiam. Można powiedzieć, że pogoda była za oknami idealna i wymarzona w tym dniu. Państwo młodzi z pewnością taką pogodę zarezerwowali. Mimo że ich wesele odbyło się w piątek, tak, tak bywają teraz takie wesela. Dwa Lockdown’y krajowe, jakie mieliśmy przyhamowały wesela. Ze względu na chaos i zator, jaki się zrobił pary młode organizują wesela nawet w tygodniu.

Szybko w samo południe wyjechałem z mojego miasta i wyruszyłem w stronę Twardogóry, a konkretnie do Domasławic. Musiałem się streszczać, aby szybko rozłożyć i przetestować dj sprzęt, zanim młoda para przyjedzie z kościoła. Przyjęcie weselne Ani i Bartka było nieco przypominające wygląd w stylu rustykalnym.

Wesele Ani i Bartka było świetne, a goście wspaniale się bawili i chętnie zaznaczali swoją obecność na parkiecie, czy zabawach. Jak to na naszym polskim weselu bywa z mojej strony nie zabrakło toastów, zabaw integracyjnych na parkiecie, oczepin oraz oczywiście najlepszych sprawdzonych hitów na parkiecie.

Podsumowanie imprezy:

Miejsce imprezy: Campus Domasławice
Fotograf: Studio Fotos w Bartnikach

Krótka fotorelacja z przyjęcia weselnego Ania & Bartek Hotel Campus Domasławice

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra