fbpx
Przyjęcie weselne Daria i Dawid Restauracja Magnolia Hotel Garden Oleśnica DJ Raf-Party

Moim kolejnym zleceniem, które z przyjemnością zrealizowałem jako DJ na wesele. Postanowiłem przy tym w paru słowach opisać zrealizowana oprawa muzyczna na przyjęcie weselne Darii i Dawida. Nowożeńcy, czyli Daria i Dawid to wspaniała para młoda, która mieszka na co dzień w Ludwigsburg.

Jednakże pochodzą z Oleśnicy i postanowili wziąć ślub w rodzinnym mieście. Wszystko zaczęło się od tego, że świadkiem na ich weselu okazał się mój kolega Dawid. Jego zadaniem było dopięcie wszystkich szczegółów za nieobecną parę młodą. To był maj, branża imprez okolicznościową została objęta wiosennym Lockdownem.

Moja historia z parą młodą

Pewnego dnia zadzwonił do mnie Dawid, który niesamowicie mnie zaskoczył informacją, że chciałby, abym poprowadził i zapewnił oprawę muzyczną na przyjęcie weselne, w którym to on będzie świadkiem na tym weselu. Na spotkaniu załatwiliśmy wszelkie formalności oraz wstępny harmonogram. Szczerze mówiąc ja dopiero parę młodą, spotkałem parę dni przed przyjęciem weselnym. Szybko się spotkaliśmy, aby ustalić wspólnie harmonogram wesela. Przyjęcie weselne odbyło się w Restauracji Magnolia w Hotelu Garden w Oleśnicy. Zanim jednak sobotnie wesele się odbyło, w piątek wieczorem spotkaliśmy się wszyscy. Niestety dopiero mogliśmy wejść do Restauracji po 22 ze względu na to, że wcześniej trwała uroczystość komunijna. Kiedy już weszliśmy młodzi z rodzicami i znajomymi stroili salę, a ja się rozkładałem ze sprzętem. Finalnie koło północy skończyłem się rozkładać.

DJ Na Wesele Oleśnica, DJ Weselny Oleśnica, Oprawa Muzyczna na wesele Oleśnica, muzyka na wesele Oleśnica, Hotel Garden Oleśnica, Restauracja Magnolia Oleśnica, Wesele Oleśnica, Wodzirej Oleśnica, DJ Raf-Party

Ceremonia Ślubna USC w Oleśnicy

Daria i Dawid rozpoczęli swój ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Oleśnicy o godzinie 14:00. Podczas ceremonii towarzyszył wynajęty fotograf ślubny na wesele, który zadbał o piękne zdjęcia tego wyjątkowego dnia. Po skończonej ceremonii ślubnej nasi nowożeńcy, wraz z zaproszonymi gośćmi udali się do Restauracji Magnolia W Hotelu Garden w Oleśnicy. Ja tym czasie zwarty i gotowy oczekiwałem już na przybycie młodej pary oraz zaproszonych gości. Kiedy z ulicy dobiegały odgłosy powtarzających się klaksonów samochodowych, wiedziałem, że zbliża się para młoda. To był jasny sygnał dla mnie, że zaraz zacznie się przyjęcie weselne.

DJ Na Wesele Oleśnica, DJ Weselny Oleśnica, Oprawa Muzyczna na wesele Oleśnica, muzyka na wesele Oleśnica, Hotel Garden Oleśnica, Restauracja Magnolia Oleśnica, Wesele Oleśnica, Wodzirej Oleśnica, DJ Raf-Party

Tradycyjny polski obrzęd weselny część 1

Tradycyjnie początek przyjęcia weselnego zaczyna się od najpiękniejszego polskiego zwyczaju weselnego, czyli przywitania chlebem i solą pary młodej przez rodziców. Kolejny etap to wypicie z kieliszków trunku i rzucić go koniecznie przez prawe ramię tak, aby się potłukły na szczęście oczywiście. Rzucone szkło przez parę młodą rozbiło się, a ja zacząłem w tym momencie grać marsza powitalnego. Zaprosiłem do środka parę młodą, rodziców, oraz resztę zaproszonych gości. Goście weselni wypełnili salę dookoła pary młodej, tworząc kółeczko. Kiedy już wszyscy weszli do środka sali, przywitałem wszystkich włącznie z parą młodą. Również złożyłem życzenia nowożeńcom. Nic innego nie pozostało nam, jak powiedzieć gościom weselnym, aby wzięli lampkę szampana, by zaśpiewać za chwilę gromkie sto lat naszym nowożeńcom. W ten sposób zakończyła się część pierwsza obrzędu weselnego.

Tradycyjny polski obrzęd weselny część 2

Część druga, która zaczyna się zaraz po obiedzie to najbardziej wyczekiwany moment przez wszystkich nazywany pierwszym tańcem pary młodej. Są też takie pary, które się przygotowują do tego z dużym zaangażowaniem, chodząc na zajęcia specjalne zwane kursem pierwszego tańca. Daria i Dawid wybrała swój pierwszy taniec bardzo dynamiczny. Przygotowałem dla nich specjalny Mix piosenek. Oczywiście piosenki wybrała sobie para młoda, ja tylko odpowiednie je dopasowałem tworząc w ten sposób Mix. Po pierwszym tańcu zaczął się pierwszy blok muzyczny, jaki przygotowałem dla naszych gości. Zacząłem grać od największych hitów lat 80-tych, 90-tych, Italo Disco, Disco Polo, Disco Dance, Rock’And’Roll, Polskie przeboje, aż po nowsze przeboje z list radiowych, wszystko to przeplatając. Po okołu czterdziestu minutach zagranych utworów zaprosiłem gości weselnych, na małą przerwę mówiąc przez mikrofon oraz puszczając w tle (a teraz idziemy na jednego…)

Oprawa muzyczna na wesele DJ Raf-Party

Jako doświadczony i profesjonalny DJ Na Wesele Oleśnica przygotowałem specjalny repertuar muzyczny na wesele. Niestety każda impreza okolicznościowa typu wesele, urodziny czy osiemnastka jest inna. Dzieje się tak ponieważ obecni goście mają różne gusta muzyczne. Zawsze repertuar muzyczny dobieram tak, aby bawili się starsi i młodsi. Tak też było na przyjęciu weselnym Darii i Dawida. Z mojego repertuaru muzycznego poleciały największe hity lat 80-tych, 90-tych, 2000, Italo Disco, Polska Muzyka, Latino, Rock’And’Roll, Disco-Dance, muzyka współczesna z list radiowych. Muszę przyznać, że Daria i Dawid miała naprawdę towarzystwo godne najwyższych lotów na parkiecie. Mimo, że było to małe wesele (40 osób), które zaczęło się przed godziną 15:00 goście wytrzymali prawie do godziny 4:00. Klimat i atmosfera była naprawdę fantastyczna. Dla takich gości naprawdę, aż chce się grać. Cóż zostały tylko piękne wspomnienia z przyjęcia weselnego. Mamy świadomość, że stanąłem na wysokości zadania, a goście wychodzili zadowoleni z przyjęcia weselnego. W ten oto właśnie sposób zakończyło się udane przyjęcie weselne Darii i Dawida, które przypisało się z ogromnym sukcesem do mojego portfolio imprez okolicznościowych.

DJ na wesele opinie

Po kilku dniach od przyjęcia weselnego na moim oficjalnym FB pojawiły się opinie od pani młodej oraz gości.

My jako Para Młoda naprawdę polecamy Pana Rafała!! muzyczka świetna!!! Nogi bolały, wszystko elegancko, super prowadzona , dziękujemy!!!!!
Daria

Świetna obsługa i mega atmosfera! Serdecznie polecam!!
Ilona
Pan Rafał elegancko grał na weselu do białego rana ,muzyczka dla wszystkich ,bardzo nam sie wszystkim podobało ,polecam !!!
Magdalena

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra