fbpx
Przyjęcie Weselne Joanna & Michał Hotel Garden Oleśnica, Profesjonalny dj na wesele DJ Raf-Party

Przyjęcie weselne Joanny i Michała, które odbyło się w Hotelu Garden w Oleśnicy. Było moim przed ostatnim weselem w sezonie weselnym 2021. Listopad to tak naprawdę jest ostatnim miesiącem, a raczej końcówką sezonu. Jako profesjonalny dj na wesele zapewniłem oprawę muzyczną na przyjęcie weselne. Wesele odbyło się w zasadzie podczas długiego weekendu Dzień Niepodległości.
Kiedy zagrałem pierwsze przyjęcie weselne dla Magdaleny i Tomasza w Hotelu Perła, sezon weselny 2021 otwierałem razem z moim kolegą fotografem na wesele Zawadowski Photography.
Zbliżający się ku końcowi sezon weselny 2021 sprawił, że spotkaliśmy się znowu na naszym wspólnym ostatnim weselu w tym sezonie.

Mogę przyznać, że w zasadzie to było małe przyjęcie weselne. Takie typowe kameralne, bez żadnych oczepin. Dosyć często spotykam się z takimi małymi weselami, bez żadnych zabaw oczepinowych. Wprawdzie w przyjęciach weselnych uważam, że zrobiła się poniekąd mała rewolucja. Wcześniejsze obostrzenia niestety nas do tego też zmusiły.

Zauważyłem z moich obserwacji, że na topie są teraz wesela w stylu Urban Wedding. Pozwolę sobie tak w skrócie wytłumaczyć co to jest Urban Wedding, zapewne nie każdy się spotkał z taką nazwą. Generalnie to są nowoczesne wesela w klimacie miejskim, bez żadnej biesiady, zabaw oczepinowych. Wystrój sali jest bankiety, a nie balonowy rodem z PRL.

Ok wróćmy do przyjęcia weselnego Joanny i Michała, które trwało do białego rana. Jako utwór na pierwszy taniec para młoda wybrała swój ulubiony włoski hit Ricchi E Poveri – Acapulco.
Mimo, że było to małe przyjęcie weselne, wszyscy się świetnie bawili przy moim repertuarze weselnym. Goście weselni chętnie zaznaczali swoją obecność na parkiecie. W swoim repertuarze muzycznym posiadam szeroki wachlarz muzyczny, gdzie zagrałem od lat 80-tych, 90-tych, 00’s, Disco Dance, Disco Polo, Latino, Italo Disco, Muzyka Polska. Jak zawsze repertuar muzyczny dobrze wymieszany dla młodszych i dla starszych.

Podsumowanie imprezy:

Miejsce imprezy: Hotel Garden Oleśnica
Fotograf: Zawdowski Photography

Materiał FotoVideo z przyjęcia weselnego Joanna & Michał Hotel Garden w Oleśnicy.

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra