fbpx
DJ na wesele, dj na wesele Oleśnica, dj na przyjęcie weselne, oprawa muzyczna na wesele, Muzyka na wesele, DJ Wesele, Dj na wesele, Hotel Perła Oleśnica, Dj Raf-Party

Pracowitego weekendu ciąg dalszy. Po bardzo udanej osiemnastce zagranej praktycznie do samego rana dla Patrycji przyszedł czas na pierwsze wesele w tym roku. Nowożeńcy Magdalena & Tomasz to pierwsza para młoda, która w tym pięknym i wyjątkowym dniu powiedziała sobie wspólne Tak! Przyjęcie weselne odbyło się na miejscu w Hotelu Perła w Oleśnicy.

Kiedy byłem, już spakowany ze swoim dj sprzętem po zagranej imprezie osiemnastkowej na dworze było, już w zasadzie jasno i było słychać głośne ćwierkanie ptaszków, normalna sprawa. Dzień budził się do życia dla jednych, a dla mnie się właśnie kończył. Szybki przyjazd do domu oraz prysznic na dobranoc. Niestety nie miałem za dużo snu, bo czekała na mnie kolejna impreza. Tym razem przyjęcie weselne. Pierwsze wesele w sezonie weselnym 2021. W rolach głównych dziś wspaniała para Magdalena & Tomasz.

Małe kameralne przyjęcie weselne odbyło się zaraz po ceremonii ślubnej w USC w Oleśnicy. Miłym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że przyjęcie weselne w tym dniu uwiecznił w piękne zdjęcia ślubne mój znajomy fotograf na wesele Mirosław Zawadowski. Cieszę się, że mogliśmy razem współpracować i oficjalnie otworzyć sezon weselny 2021.

Muszę przyznać, że jak na małe kameralne wesele to goście świetnie się bawili do początku przyjęcia weselnego, aż do jego samego końca. Generalnie nie zawsze, małe przyjęcia weselne mogą być ciężkie do zagrania. Tutaj mogę śmiało powiedzieć, że ekipa świetnie dopisała swoją obecnością na parkiecie.

Podsumowanie imprezy:

Miejsce imprezy: Hotel Perła Oleśnica
Fotograf: Zawadowski Photography

DJ na wesele opinia

Po kilku dniach na moim oficjalnym FB pojawiła się opinia od pani młodej.

Serdecznie polecam Pan Rafał grał na naszym weselu i jestem bardzo zadowolona
Magdalena.S

Fotorelacja z przyjęcia weselnego Magdalena & Tomasz Hotel Perła w Oleśnicy

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra