fbpx
DJ Na osiemnastkę Oleśnica, DJ Na 18-stkę Oleśnica DJ Raf-Party

DJ Na Osiemnastkę

W dzisiejszych czasach stał się już prawdziwym standardem imprezy. Osiemnaste urodziny to wydarzenie bardzo życiowe. Wszystko dlatego, że jest to wyjątkowy dzień, który obchodzi się hucznie razem z rodziną, znajomymi, kolegami i koleżankami. Trzeba przyznać, że jest to najważniejszy dzień w Twoim życiu, którego będziesz pamiętać na całe życie. Organizacja osiemnastki przez jubilata/ki jest nie lada wyzwaniem. Zapewne przyjdzie taka myśl do głowy osobie organizującej, jakiego wybrać DJ’a?
Kto by profesjonalnie zapewnił oprawę muzyczną na osiemnastkę ?

Przygotowana specjalna oferta oprawy muzycznej profesjonalnego DJ Raf-Party na tę okoliczność, zapewni Ci oprawę muzyczną na osiemnaste urodziny na naprawdę profesjonalnym poziomie. Wybierając doświadczonego DJ, nie musisz się martwić i stresować oprawą muzyczną w tym wyjątkowym dniu. Posiadam w sobie cenną charyzmę, dobry gust muzyczny oraz wyczucie smaku w prowadzeniu imprez okolicznościowych, a do tego wszystko legalnie, ponieważ prowadzę działalność i wystawiam rachunki swoim klientom po imprezie.

DJ na osiemnastkę Oleśnica

DJ Raf-Party to doświadczony DJ z ponad 10-letnim doświadczeniem za konsolą. W obsłudze imprez cechuje mnie kreatywność, energiczność, a przede wszystkim wiedza poparta dużym doświadczeniem. Moja oprawa muzyczna na osiemnastkę jest świadczona na profesjonalnym poziomie. Kolejnym atutem, który przemawia za mną to bogata kolekcja muzyczna oraz idealnie wyselekcjonowany repertuar muzyczny na osiemnastkę.

dj na osiemnastke oleśnica DJ Raf-Party

Posiadam w pełni profesjonalny DJ sprzęt. Sprzęt jest nowy i został wyselekcjonowany oraz dobrany specjalnie do imprez okolicznościowych. Rewelacyjne nagłośnienie marki K.M.E, które używam podczas imprez gra perfekcyjnie czysto. Posiadam oświetlenie, które jest w pełni sterowane z komputera, co pozwala mi na przeróżne konfiguracje wizualizacji świateł. Posiadam sporo pozytywnych opinii wystawionych od klientów lub uczestników imprezy, które można zobaczyć w zakładce Opinie.

Kilka opinii od klientów i uczestników:

Polecam, jak najbardziej! DJ bardzo komunikatywny i otwarty na różne pomysły. Jestem zachwycony super imprezą
~ Krystian.K

Imprezę uważam za bardzo udaną i na pewno każdy na długo ją zapamięta. Muzyka została dobrana w taki sposób, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nawet Ci oporni ruszyli na parkiet ! Wszyscy się świetnie bawili i byli zadowoleni. Tańczyliśmy przy doskonałej muzyce do samego końca, szkoda że tak szybko się skończyło. Polecam wszystkim z całego serca
~ Milena.W

Bardzo polecam Raf-Party bawiliśmy się do rana i jeszcze było mało przy takiej muzyce można szaleć beż końca,muzyka dobrana do każdego bardzo dobry kontakt z prowadzącymzabawy konkursy Bardzo polecam
~ Ewa.J

Mega polecam. Impreza bardzo udana, bawiliśmy się do białego rana. Muzyka dla każdego. Super atmosfera. Polecam gorąco!!
~ Patrycja.J

Dj najlepszy na ziemi! Impreza bardzo udana, wszyscy goście zadowoleni, a ja szczególnie! Muzyka idealnie dobrana dla każdego, nikt się nie nudził i była mega różnorodność! Zabawa do białego rana! Polecam każdemu z całego serducha! Impreza na 100% będzie niezapomniana!
~ Alicja.B

Bardzo polecam!! Nagłośnienie pierwsza klasa, panowie bardzo sympatyczni, goście zadowoleni w 100%. Bawiliśmy się super do białego rana!!
~ Agata.B

Góra