fbpx
DJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-Party

Sylwester to jedyny taki dzień w roku wyczekiwany przez wszystkich ludzi na całym świecie. Bal sylwestrowy to głównie szampańska zabawa, gdzie tanecznym krokiem żegnamy stary rok, a witamy nowy. Organizowana impreza sylwestrowa czy to na sali, czy w restauracji z opcją DJ Na Sylwestra jest zawsze

emocjonująca i pełna wrażeń. Niewątpliwie w atmosferze szampańskiej zabawy Bale Sylwestrowe trwają zawsze do białego rana.
W swojej bogatej ofercie usług imprez okolicznościowych posiadam również usługę oprawy muzycznej jako DJ Na Sylwestra. W minionym roku jeszcze przed Andrzejkami dostałem propozycję oprawy muzycznej na sylwestra w miejscowości Świerzna. Długo nie myśląc, zgodziłem się na tą propozycję.
Podejmując decyzję wziąłem pod uwagę fakt, że jest tam każdego roku naprawdę mega imprezowe towarzystwo, które nie podpiera ścian. To mnie bardzo ucieszyło, albowiem takie towarzystwo na imprezie wróży dobrze zapowiadającą się imprezę sylwestrową.

Przygotowanie do Imprezy Sylwestrowej

Mój sprzęt pojechałem rozłożyć w poniedziałek pod wieczór. Wtorek to dzień, gdzie jeszcze jest zazwyczaj pracujący. Dlatego, żeby nie podłączać sprzętu po pracy na szybko, zdecydowałem się rozłożyć go dzień wcześniej. Zawsze to lepiej jest na spokojnie podłączyć, przetestować nagłośnienie pod kątem sali. Dla mnie ma to szczególne znaczenie jak gra mój zestaw nagłośnieniowy K.M.E. Dobrze dobrane parametry pod salę sprawiają, że nagłośnienie dobrze gra, a dźwięk muzyki miło wpada w ucho, a nie męczy je.

Oprawa muzyczna na Sylwestra

Godzinę przed rozpoczęciem się oficjalnego Balu Sylwestrowego, zjawiłem się, aby jeszcze raz sprawdzić sprzęt. Pierwszy raz trafił mi się przypadek, a raczej niespodzianka, gdzie włączyłem sprzęt i wywaliło korki. Niestety zdarzają się czasem sale, gdzie jeszcze jest stara instalacja elektryczna, która po prostu nie wytrzymuję takiego obciążenia. W dodatku jeszcze grzejniki elektryczne były włączone, co stanowiło właśnie główny problem. Trzeba było je szybko wyłączyć, aby sprzęt mógł działać poprawnie.

Sylwestrowe szaleństwo na parkiecie….

Kiedy sytuacja została opanowana, goście zaczęli się schodzić i szybko wypełniali salę. Kilka minut po dwudziestej był już komplet ludzi. Raf-Party zaczął oficjalnie Sylwester 2019/2020, witając wszystkich przez mikrofon i zapraszając tym samym na parkiet. Grając drugi utwór, miałem komplet ludzi na sali, która po prostu pękała w szwach.
Szampańska zabawa sylwestrowa nabierała coraz większego tempa na rozgrzanym parkiecie do czerwoności. Tej nocy bawiło się ze mną 110 osób, ponieważ tyle pomieści sala w Świerznej. Byłem naprawdę zaskoczony, widząc, jak od pierwszego numeru goście zaczęli się bawić wspólnie na parkiecie. Naprawdę muszę przyznać, że publika dopisała celująco. Bawiło się młodsze towarzystwo jak i starsze. Dla mnie nie ma znaczenia wiek ludzi, dla których gram, ponieważ mój repertuar muzyczny jest zawsze odpowiednio dobrany dla każdego. Podczas tej nocy zagrałem chyba praktycznie wszystko, co było w moim repertuarze muzycznym, a konkretnie sprawdzone parkietowe hity muzyczne. Moja oprawa muzyczna na Sylwestra to największe hity Lat 80 i 90, Italo Disco, gdzie dobrze rozkręcały parkiet. Bardzo dobrze przyjmowały się utwory polskie nowe, jak i starsze Disco Polo. Nie zabrakło tutaj Rock’AndRoll, Disco, Dance, Komercyjnych utworów z list radiowych.

Kiedy wybiła północ na zegarach….

Zbliżał się finalny moment, gdzie kończy się stary rok, a za chwilę nadejdzie nowy. Zostały, już ostatnie minuty do północy. Wszyscy czekali z szampanem do oficjalnego rozpoczęcia nowego roku. Na zegarach zbliża się nieustannie północ. Głośno przez mikrofon odliczamy oficjalnie ostatnie 10 sekund starego roku. Wszyscy z nami odliczają 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 korki od szampana strzeliły, a ja jako pierwszy przez mikrofon złożyłem życzenia noworoczne wszystkim obecnym na sali. Szampany się polewają, a większa część gości wyszła na dwór podziwiać fajerwerkowy spektakl na niebie. W międzyczasie wszyscy składali sobie życzenia noworoczne.
Po około 15 minutowej przerwie, wznowiłem granie kolejnym blokiem muzycznym. Stary rok już przeszedł do historii, teraz już prawdziwa szampańska zabawa do białego rana…
Nie spodziewałem się tak dobrego Sylwestra oraz ekipy, która była tam. Bal Sylwestrowy zakończyłem prawie o 6:00 rano. Byłem nieco zmęczony, ale i mega zadowolony to była naprawdę udana impreza od początku do końca. Ten Sylwester długo zostanie jeszcze w mojej pamięci.

DJ Na Sylwestra Opinie

Niedługo po wspaniałym sylwestrze na moim oficjalnym Fan Page’u pojawiły się opinie od uczestników imprezy sylwestrowej.
Oto jedna z opinii od uczestniczki Balu Sylwestrowego.

POLECAM!!!
Pełen profesjonalizm. Zabawa sylwestrowa do białego rana przy świetnej muzyce. Repertuar dobrany tak, że każdy znalazł coś dla siebie ❤️
Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję bawić się na imprezie, na której będziecie grać.
Iwona.K

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra