fbpx
DJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf-PartyDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf&MikeDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf&MikeDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf&MikeDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf&MikeDJ na Sylwestra, Sylwester 2019/2020 Świetlica w Swierzna DJ Raf&Mike

Sylwester to jedyny taki dzień w roku wyczekiwany przez wszystkich ludzi na całym świecie. Bal sylwestrowy to głównie szampańska zabawa, gdzie tanecznym krokiem żegnamy stary rok, a witamy nowy. Organizowana impreza sylwestrowa czy to na sali, czy w restauracji z opcją DJ Na Sylwestra jest zawsze

emocjonująca i pełna wrażeń. Niewątpliwie w atmosferze szampańskiej zabawy Bale Sylwestrowe trwają zawsze do białego rana.
W swojej bogatej ofercie usług imprez okolicznościowych posiadamy również usługę oprawy muzycznej jako DJ Na Sylwestra. W minionym roku jeszcze przed Andrzejkami dostaliśmy propozycję oprawy muzycznej na sylwestra w miejscowości Świerzna. Długo nie myśląc, przyjęliśmy propozycję.
Podejmując decyzję wzięliśmy pod uwagę fakt, że jest tam każdego roku naprawdę mega imprezowe towarzystwo, które nie podpiera ścian. To nas bardzo ucieszyło, albowiem takie towarzystwo na imprezie wróży dobrze zapowiadającą się imprezę sylwestrową.

Przygotowanie do Imprezy Sylwestrowej

Nasz sprzęt pojechaliśmy rozłożyć w poniedziałek pod wieczór. Wtorek to dzień, gdzie jeszcze jest zazwyczaj pracujący. Dlatego, żeby nie podłączać sprzętu po pracy na szybko, zdecydowaliśmy rozłożyć go dzień wcześniej. Zawsze to lepiej jest na spokojnie podłączyć, przetestować nagłośnienie pod kątem sali. Dla nas ma to szczególne znaczenie jak gra nasz zestaw nagłośnieniowy K.M.E. Dobrze dobrane parametry pod salę sprawiają, że nagłośnienie dobrze gra, a dźwięk muzyki miło wpada w ucho, a nie męczy je.

Oprawa muzyczna na Sylwestra

Godzinę przed rozpoczęciem się oficjalnego Balu Sylwestrowego, zjawiliśmy się, aby jeszcze raz sprawdzić sprzęt. Pierwszy raz trafił nam się przypadek, a raczej niespodzianka, gdzie włączyliśmy nasz sprzęt i wywaliło korki. Niestety zdarzają się czasem sale, gdzie jeszcze jest stara instalacja elektryczna, która po prostu nie wytrzymuję takiego obciążenia. W dodatku jeszcze grzejniki elektryczne były włączone, co stanowiło właśnie główny problem. Musieliśmy je szybko wyłączyć, aby nasz sprzęt mógł działać poprawnie.

Sylwestrowe szaleństwo na parkiecie….

Kiedy sytuacja została opanowana, goście zaczęli się schodzić i szybko wypełniali salę. Kilka minut po dwudziestej był już komplet ludzi. Duet Raf&Mike zaczął oficjalnie Sylwester 2019/2020, witając wszystkich przez mikrofon i zapraszając tym samym na parkiet. Grając drugi utwór, mieliśmy komplet ludzi na sali, która po prostu pękała w szwach.
Szampańska zabawa sylwestrowa nabierała coraz większego tempa na rozgrzanym parkiecie do czerwoności. Tej nocy bawiło się z nami 110 osób, ponieważ tyle pomieści sala w Świerznej. Byliśmy naprawdę zaskoczeni, widząc, jak od pierwszego numeru goście zaczęli się bawić wspólnie na parkiecie. Naprawdę musimy przyznać, że publika dopisała celująco. Bawiło się z nami młodsze towarzystwo jak i starsze. Dla nas nie ma znaczenia wiek ludzi, dla których gramy, ponieważ nasz repertuar muzyczny jest zawsze odpowiednio dobrany dla każdego. Zagraliśmy chyba praktycznie wszystko, co było w naszym repertuarze muzycznym, a konkretnie sprawdzone parkietowe hity muzyczne. Nasza oprawa muzyczna na Sylwestra to największe hity Lat 80 i 90, gdzie dobrze rozkręcały. Bardzo dobrze przyjmowały się utwory polskie nowe, jak i starsze Disco Polo, trzeba przyznać były naprawdę tutaj prawdziwym parkietowym sztosem. Nie zabrakło tutaj Rock’AndRoll, Italo Disco, Disco, Dance, Komercyjnych utworów z list radiowych.

Kiedy wybiła północ na zegarach….

Zbliżał się finalny moment, gdzie kończy się stary rok, a za chwilę nadejdzie nowy. Zostały, już ostatnie minuty do północy. Wszyscy czekali z szampanem do oficjalnego rozpoczęcia nowego roku. Na zegarach zbliża się nieustannie północ. Głośno przez mikrofon odliczamy oficjalnie ostatnie 10 sekund starego roku. Wszyscy z nami odliczają 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 korki od szampana strzeliły, a my jako pierwsi przez mikrofon złożyliśmy życzenia noworoczne wszystkim obecnym na sali. Szampany się polewają, a większa część gości wyszła na dwór podziwiać fajerwerkowy spektakl na niebie. W międzyczasie wszyscy składali sobie życzenia noworoczne.
Po około 15 minutowej przerwie, wznowiliśmy granie kolejnym blokiem muzycznym. Stary rok już za nami, teraz już prawdziwa szampańska zabawa do białego rana…
Nie spodziewaliśmy się tak dobrego Sylwestra oraz ekipy, która była. Bal Sylwestrowy zakończyliśmy prawie 6:00 rano. Byliśmy trochę zmęczeni, ale i mega zadowoleni to była naprawdę udana impreza od początku do końca. Ten Sylwester długo zostanie jeszcze w naszej pamięci.

DJ Na Sylwestra Opinie

Niedługo po wspaniałym sylwestrze na naszym oficjalnym Fan Page’u pojawiły się opinie od uczestników imprezy sylwestrowej.
Oto jedna z opinii od uczestniczki Balu Sylwestrowego.

POLECAM!!!
Pełen profesjonalizm. Zabawa sylwestrowa do białego rana przy świetnej muzyce. Repertuar dobrany tak, że każdy znalazł coś dla siebie ❤️
Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję bawić się na imprezie, na której będziecie grać.
Iwona.K

Fotograf na Sylwester

Podczas oprawy muzycznej na Balu Sylwestrowym w miejscowości Świerzna towarzyszył nam nasz kolega Tomasz Pryjma. Jego portfolio zdjęć można zobaczyć na jego oficjalnym Fan Page’u https://www.facebook.com/pryjma/ 
W zakładce galeria lub można kliknąć tutaj aby przenieść się bezpośrednio do galerii i zobaczyć zdjęcia z tej imprezy.

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem DJ z ponad 10 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą wszelkich imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie imprez okolicznościowych w różnych wydaniach. Doświadczenie muzyczne zaczęło się tak naprawdę od muzyki klubowej, gdzie byłem rezydentem w różnych klubach w Oleśnicy jak i poza moim miastem.

Góra