Site icon

Top 5 najpopularniejszych piosenek na pierwszy taniec weselny w 2022 roku

Top 5 najpopularniejszych piosenek na pierwszy taniec weselny w 2022 roku DJ Raf-Party

Nadszedł czas, żeby podsumować miniony sezon weselny. Top 5 najpopularniejszych piosenek na pierwszy taniec weselny w 2022 roku. Przedstawiam zestawienie, jakie pary młode wybierały najchętniej na swój pierwszy taniec.

Wiemy, że pierwszy taniec to ważny moment na każdym weselu, ponieważ jest to integralna część wesela. Doskonale wiemy, że pierwszy taniec oraz wybrana piosenka na pierwszy taniec na wesele ma znaczenie symboliczne dla pary młodej. Kiedy wynajęty DJ na wesele zapowie pierwszy taniec, w którym para młoda go wykona, to tak naprawdę jest sygnał dla gości, że zaraz zacznie się zabawa weselna. Po pierwszym tańcu zabawa weselna zaczyna się na dobre.
Nie ukrywam, że pojawiło się parę nowości w dodatkach weselnych na pierwszy taniec. Z przyjemnością informuję, że w połowie roku 2022 zadbałem o to, aby każda para młoda mogła urozmaicić swój pierwszy taniec. Dodatkowy płatny pakiet na wesele to ciężki dym, fontanny iskrowe oraz napis love.

Jakie piosenki wybierały pary młode na pierwszy taniec weselny w 2022 roku?

W zestawieniu top 5 najpopularniejszych piosenek na pierwszy taniec w 2021 roku dwa utwory z poprzedniego sezonu weselnego były najchętniej wybierane. Mianowicie mowa tutaj o piosence formacji Sobel – Wyglądasz tak pięknie oraz Luka Rosi – A ty bądź w coverze od Dziemians. Te dwie piosenki najczęściej grałem na pierwszy taniec weselny przez parę młodą. Powiem szczerze, że kiedy przygotowywałem zestawienie piosenek za 2021 czułem, że te dwa utwory będą królować w 2022. Wszystko dlatego, że oba hity bardzo mocno chwytają ze serce pary młode. Po prostu są przepiękne. Okej w takim razie przedstawiam Wam top 5 najpopularniejszych piosenek na pierwszy taniec weselny w 2022 roku, wybrane przez pary młode.

Najpiękniejsze piosenki na pierwszy taniec w 2022 roku

1. Sobel – Wyglądasz tak pięknie

2. Luka Rosi – A Ty Bądź (Cover by The Dziemians)

3. Kuba Jurzyk – Być dla kogoś

4. Męskie Granie – I Ciebie też bardzo

5. Whitney Houston – I Have Nothing

Tak się prezentuje top 5 najpopularniejszych piosenek na pierwszy taniec weselny w 2022 roku. Muszę przyznać, że ww. piosenki wybrane na pierwszy taniec weselny przez pary młode są po prostu genialne. Jestem bardzo ciekawy sezonu weselnego 2023 oraz tego, jakie piosenki będą najczęściej wybierane na pierwszy taniec w sezonie weselnym 2023.

Exit mobile version