fbpx

Najlepszy DJ w Oleśnicy! Super zabawa gwarantowana. Polecam tego DJ na wesela i inne imprezy. Pozdrawiam, Ewelina z CHIC Nails :)

Ewelina.K

Dj pierwsza klasa!! Miałem okazje parę razy współpracować. Oświetlenie na najwyższym poziomie.

Tomasz.P

Dj najlepszy na ziemi! Impreza bardzo udana, wszyscy goście zadowoleni, a ja szczególnie! Muzyka idealnie dobrana dla każdego, nikt się nie nudził i była mega różnorodność! Zabawa do białego rana! Polecam każdemu z całego serducha! Impreza na 100% będzie niezapomniana!

Alicja.B

Jako świadek na weselu "Młodych" praktycznie nie schodziłem z parkietu. Idealnie dobrany repertuar muzyczny, przy którym każdy bawił się w najlepsze. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sprawiło, że nawet osoby kompletnie nie lubiące tańca- były królami parkietu, a oczepiny co niektórzy zapamiętają na długo. Zakwasy większe niż po przebiegnięciu całej Kotliny Kłodzkiej.
Polecam!

Dawid.G

My jako Para Młoda naprawdę polecamy Pana Rafała!! muzyczka świetna!!! Nogi bolały, wszystko elegancko, super prowadzona, dziękujemy!!!!!

Daria.M

Świetna obsługa i mega atmosfera! Serdecznie polecam!!

Ilona.R

Pan Rafał elegancko grał na weselu do białego rana, muzyczka dla wszystkich, bardzo nam się wszystkim podobało, polecam !!!

Magdalena.G

Polecam w 100% Obsługa imprezy na najwyższym poziomie !

Joanna.Sz

Mega profesjonalne podejście do klienta . Świetny sprzęt i nagłośnienie! Dj petarda! polecam serdecznie!.

Katarzyna.M

Super muzyka, super DJ. polecam serdecznie

Paulina.N

Bardzo polecam!! Nagłośnienie pierwsza klasa, panowie bardzo sympatyczni, goście zadowoleni w 100%. Bawiliśmy się super do białego rana!!

Agata.B

Najlepszy DJ w mieście 🙂 Polecam gorąco!

Bartosz.K
Góra