fbpx

Świetnie poprowadzona impreza urodzinowa mojego taty! Elastyczne podejście do klienta i do repertuaru! Pełna profeska!

Zuzanna.H

Zabawa do rana prowadzona przez Super DJ. Polecam

Małgorzata.W

Bardzo dziękuję za wspaniałą zabawę, którą Dj Raf-Party zapewnił nam i naszym gościom w czasie imprezy urodzinowej mojego męża. Polecam

Monika.B

Profesjonalny DJ. Super dobrana muzyka, goście bawili się świetnie. Nagłośnienie i oświetlenie na wysokim poziomie. Polecam.

Daniel.G

Profesjonalny DJ, nagłośnienie świetne. Polecam

Iwona.G

Pełen profesjonalizm. Muzyka i sprzęt świetny. Wszyscy goście ciągle na parkiecie ci starzy jak i młodzi. Rafał robi dobrą robotę i stwarza świetna atmosferę. Serdecznie polecam, razem z żonką i gośćmi byliśmy bardzo zadowoleni. Pewnie jeszcze się spotkamy.

Przemek.S

Bardzo dziękuję za wspaniałą zabawę, którą Dj Raf-Party zapewnił nam i naszym gościom w czasie imprezy urodzinowej.
Muzyka wszystkim przypadła do gustu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, dzięki czemu parkiet nigdy nie był pusty. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Profesjonalizm połączony z cudowną atmosferą podczas całej współpracy.
Polecam z całego serca! Jeszcze raz dziękuję MAREK S.

Marek.S

Najlepszy Dj pod słońcem. Pełen profesjonalizm, super rozkręca imprezę i zna się w 100% na rzeczy!. Polecam z całego serca!.

Marta.W

Jestem bardzo zadowolona DJ Raf-Party zapewnił wspaniałą oprawę muzyczną na moich urodzinach. Goście bawili się wyśmienicie. Z czystym sumieniem polecam.

Oliwia.W

Witam, wczoraj Rafał grał u córki na 18 stce i jesteśmy zachwyceni. Polecam w 100% ,goście byli w różnym wieku i wszyscy świetnie się bawili. Przy najbliższej okazji na pewno będzie grał Raf Party...facet zna się na rzeczy. Dziękujemy.

Marta.W

Organizowaliśmy imprezę integracyjną. Rafał stanął na wysokości zadania. Sprzęt muzyczny, oświetlenie oraz repertuar jaki gra są na najwyższym poziomie. Rewelacyjnie prowadzi imprezę jako wodzirej dzięki temu nie ma nudy. Z całego serca polecamy i pewnie jeszcze nie raz skorzystamy.

Magdalena.Ż

Jako Pani młoda muszę przyznać, że Rafał świetnie zagrał i poprowadził nasze wesele, które odbyło się w dniu 16.07.2022 w Gościńcu Pod Lasem. Rafał to naprawdę profesjonalny dj na wesele co mogliśmy to niejednokrotnie zauważyć. Ma świetne poczucie humoru w dodatku jest bardzo miły i kulturalny. Bez problemu jak chcieliśmy dedykację, czy naszą ulubioną piosenkę to wykonał naszą prośbę. Bardzo fajnie poprowadzone oczepiny. Zabawy weselne nie krępujące gości dobrane ze smakiem. Było bardzo zabawnie i śmiesznie, a co najważniejsze nie trwały one zbyt długo tak jak chcieliśmy. Poprowadzone oczepiny przez Raf-Party trwały max. 45 minut. Goście chętnie bawili się przy jego repertuarze muzycznym w zasadzie to parkiet był cały czas pełny. Rafał niesamowicie dobrze dobiera repertuar muzyczny. Piosenki były dobrane dla starszych jak i dla młodszych. Każdy jeden blok muzyczny był bardzo dobrze wymieszany i okraszony najlepszymi hitami muzycznymi. Ja i mój mąż oraz nasi goście świetnie się bawiliśmy przez całą noc jak i na poprawinach, a nogi bolały nas następny dzień od parkietowego szaleństwa. Powiem szczerze, że po weselu jeszcze długo goście wspominali bardzo pozytywnie nasze wesele, chwalili, że była wspaniała muzyka i świetny klimat. Podsumowując bardzo nam się podobało poprowadzenie całego wesela, czyli przywitanie gości, śpiewane toasty przy stole, efektowny pierwszy taniec w chmurach w połączeniu z fontannami iskrowymi coś pięknego, dobrze dobrany repertuar muzyczny, prowadzenie zabaw i oczepin. Świetnie brzmiące nagłośnienie oraz piękne i efektowne oświetlenie. Polecam z całego serca Rafała jako dj na wesele dla pary młodej, która szuka profesjonalnego dj na wesele.

Tetiana.P
Góra