fbpx

Jako świadek na weselu "Młodych" praktycznie nie schodziłem z parkietu. Idealnie dobrany repertuar muzyczny, przy którym każdy bawił się w najlepsze. Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sprawiło, że nawet osoby kompletnie nie lubiące tańca- były królami parkietu, a oczepiny co niektórzy zapamiętają na długo. Zakwasy większe niż po przebiegnięciu całej Kotliny Kłodzkiej.
Polecam!

Dawid.G

My jako Para Młoda naprawdę polecamy Pana Rafała!! muzyczka świetna!!! Nogi bolały, wszystko elegancko, super prowadzona, dziękujemy!!!!!

Daria.M

Świetna obsługa i mega atmosfera! Serdecznie polecam!!

Ilona.R

Pan Rafał elegancko grał na weselu do białego rana, muzyczka dla wszystkich, bardzo nam się wszystkim podobało, polecam !!!

Magdalena.G

Polecam w 100% Obsługa imprezy na najwyższym poziomie !

Joanna.Sz

Mega profesjonalne podejście do klienta . Świetny sprzęt i nagłośnienie! Dj petarda! polecam serdecznie!.

Katarzyna.M

Super muzyka, super DJ. polecam serdecznie

Paulina.N

Bardzo polecam!! Nagłośnienie pierwsza klasa, panowie bardzo sympatyczni, goście zadowoleni w 100%. Bawiliśmy się super do białego rana!!

Agata.B

Najlepszy DJ w mieście 🙂 Polecam gorąco!

Bartosz.K

Mieliśmy okazję bawić się na imprezie weselnej u naszych znajomych i przyznam że żaden Dj nas tak pozytywnie nie zaskoczył jak tych dwóch Gentlemanów. Świetnie dobrany repertuar, widowiskowe oświetlenie na wysokim poziomie, sprzęt muzyczny wysokiej klasy, chłopaki umieją porywać tłumy. Starają się bardzo i widać że wkładają w to serce oraz nie są szablonowi. Bardzo polecam, wysoko oceniam !

Ewelina.Z

Jestem pozytywnie zaskoczona najlepszy DJ przy którym się bawiłam do białego rana. Super organizacja nagłośnienie i sprzęt, a przede wszystkim muzyka. Spełniło moje oczekiwania. Także polecam z czystym sumieniem.

Kamila.B

DJ-e godni polecenia! Zabawa Sylwestrowa ze 100% zadowoleniem gości tylko z tym grającym duetem!

Magdalena.R
Góra