fbpx
Oprawa Muzyczna Imprez

DJ Oferta

Moja oferta profesjonalnej oprawy muzycznej imprez okolicznościowych została specjalnie przygotowana dla Państwa w odpowiednim smaku i stylu. Wybierając doświadczonego DJ Raf-Party do obsługi imprez okolicznościowych, gwarantuję doskonałą zabawę i atmosferę, niezależnie od miejsca i profilu publiczności. Zapewniam profesjonalny sprzęt DJ w postaci świetnego nagłośnienia rewelacyjnej marki K.M.E i efektownego oświetlenia.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, wszystko dlatego, że każda impreza jest inna i wymaga innego podejścia, oraz wyczucia potrzeby klienta, już na etapie wstępnej rozmowy.
Moja oferta obsługi muzycznej obejmuje oprawę muzyczną imprez takich jak:

 

Przyjecie Weselne Irena i Sebastian Pensjonat Maciejanka Kobyla Góra DJ Raf-Party

SZUKASZ PROFESJONALNEGO DJ NA WESELE LUB IMPREZĘ?

Skontaktuj się ze mną!

DJ na Twoją imprezę okolicznościową

Dlaczego warto mnie wybrać?

DJ Oferta Oleśnica, Oferta obsługi muzycznej imprez okolicznościowych DJ Raf-Party

Są takie chwile w życiu człowieka, gdzie chcemy celebrować ważną chwilę, organizując przy tym imprezę okolicznościową dla rodziny, znajomych. Wtedy właśnie nasuwa się pytanie, kto poprowadziłby taką imprezę DJ, a może orkiestra? Odpowiedź jest jedna! Doświadczony DJ Raf-Party!
Każda impreza okolicznościowa prowadzona prze zemnie jest nieszablonowa, na wysokim poziomie i w pełni kulturalnej atmosferze. Mam spore doświadczenie z mikrofonem moje mowy są przemyślane bez podtekstów erotycznych, seksualnych, politycznych, religijnych, ideologicznych itp., gwarantuje, że organizujący nie będzie musiał się wstydzić przed swoimi gośćmi.
Kolejnym atutem, który odgrywa istotną rolę to repertuar muzyczny. Posiadam bogaty repertuar muzyczny w swojej kolekcji. Oprawa muzyczna imprez składa się z mocno wyselekcjonowanych hitów z lat 60, 70, 80, 90, Disco Polo, Disco Dane, Rock’And’Roll, Polskie Przeboje aż po muzykę współczesną. Repertuar muzyczny jest w pełni legalny ponieważ jestem członkiem Dee Jay Mix Club.
Do każdej imprezy dobieram repertuar tak, aby był zawsze odpowiedni do imprezy okolicznościowej. Jestem elastyczny, nie gram pod siebie, tylko dla ludzi. Dopasowuję się do potrzeb klienta gram również z playlisty przygotowanej przez osobę organizującą.
DJ Raf-Party to w pełni legalna zarejestrowana działalność, dlatego nie muszą się Państwo martwić o niezapowiedzianą kontrolę z Urzędu Skarbowego w trakcie trwania imprezy okolicznościowej, lub po jej zakończeniu. W zakładce opinie można przeczytać wystawione opinie od moich klientów, którzy skorzystali z mojej usługi.

Góra