fbpx
Doświadczony i profesjonalny DJ

DJ Oleśnica

Z muzyką już od małego...

Moja przygoda z muzyką zaczęła się już tak naprawdę od dziecka. W latach 90-tych mocno słuchałem i śledziłem audycji radiowych zwłaszcza największych list przebojów. Pamiętam jak dziś, to była prawdziwa rewolucja muzyczna pod wzgledem gatunku Eurodance. Te utwory tak mi się podobały, że miałem manię nagrywania na kasety utworów, które wpadały mi w ucho. Niewątpliwie każde notowanie list przebojów, owocowało usłyszeniem zawsze nowych premier muzycznych.  Już jako nastolatek moim marzeniem zawsze było być prawdziwym DJ’em, grać na wszelkich imprezach nie tylko w klubie jako rezydent. Zasadniczo wszystko tak naprawdę zaczęło się od mojego miasta Oleśnica. Swoje plany realizowałem etapami. Zainteresowanie graniem pierwszych małych imprez zaczęło się od oprawy muzycznej imprez okolicznościowych. Na początku zaczęło się od szkolnych dyskotek, urodzin oraz innych okazji.
Zdobyte umiejętności i sukcesy przełożyły się na późniejsze występy w klubach oraz oficjalne rezydencje w nich jako DJ Oleśnica.

Pierwsza przygoda z klubem muzycznym...

Ogólnie rzecz biorąc moja pierwsza przygoda z klubem muzycznym w Oleśnicy zaczęła się już w 2002 roku. Miałem już wtedy skończone 18 lat, ale nikomu to nie przeszkadzało. Pod uwagę było brane z początku moje duże zainteresowanie muzyką oraz posiadane cechy jak dobry słuch i gust muzyczny, zaangażowanie i gdzieś ukryty w mojej osobie talent muzyczny. Muszę powiedzieć otwarcie, że w tamtych latach nie było takiego wysypu DJ’ów, co ma miejsce w dzisiejszych czasach. Żeby zagrać w klubie, potrzebne były niezbędne cechy dobrego DJ. Mianowicie liczył się naprawdę dobry słuch i gust muzyczny, niesamowite wyczucie ludzi i nienaganna dykcja. Bardzo ważną kwestią był umiejętny dobór utworów muzycznych do klimatu panującego w klubie.

Dobra praktyka od starszych kolegów DJ

W ten cały magiczny świat muzyki wprowadzili mnie moi dwaj koledzy pochodzący z Oleśnicy Daniel i Andrzej. To właśnie oni odkryli we mnie cechy, które przełożyły się na późniejszy rozwój mojej przygody z klubami i imprezami.
Dzięki temu, że poznałem dwie osoby, które były mocno powiązane z Oleśnickimi klubami, mogłem się sporo od nich nauczyć. W zasadzie Daniel był rezydentem i grał w słynnej dyskotece Remi, a Andrzej w Klubie Muzycznym Stodoła. To właśnie w klubie Stodoła miałem pierwsze praktyki od Daniela i Andrzeja, gdzie zauważyli we mnie ukryty talent wraz z wartościowymi cechami i potencjałem. Dzięki nim nauczyli mnie praktycznie wszystkiego od obsługi sprzętu po pracę z mikrofonem oraz praktyczną wiedzę w prowadzeniu imprezy.

Klubowe imprezy

W późniejszym czasie stałem się coraz bardziej rozpoznawalnym prezenterem muzycznym w Oleśnicy pod ksywa DJ Recluse. Dzięki temu zauważali to pozostali właściciele klubów. Otwierało mi to furtkę do dalszych przygód z klubami i imprezami. Oczywiście cały czas systematycznie podnosiłem poprzeczkę wyżej swoich umiejętności, aby stać się coraz to lepszym i bardziej znanym DJ’em. Uświadomiłem sobie bardzo ważną myśl, którą cały czas się kierowałem. Dobre nagłośnienie, efektowne oświetlenie i DJ z wielką charyzmą tworzy w klubie klimat, a to właśnie przyciąga ludzi do klubu. Zdobywanie coraz lepszych rezydencji w klubach wymagało ode mnie ogromnego wkładu pracy, czasu, poświęcenia, zaangażowania i umiejętności.
Dziś z radością mogę powiedzieć, że byłem rezydentem wielu Oleśnickich klubów za czasów ich świetności. Przy okazji będąc publiczną osobą jako DJ, poznałem bardzo dużo wspaniałych ludzi. Do dzisiaj posiadam spore grono swoich fanów, którzy mocno mnie polecają.

Oficjalne rezydencje w Oleśnickich Klubach

Podsumowanie moich rezydencji w klubach muzycznych:

Będąc rezydentem wielu klubów DJ Oleśnica, gdzie miałem okazję zagrać z wieloma gwiazdami polskiej sceny klubowej i nie tylko. Choć tak naprawdę moja największa przygoda w Oleśnicy, która nabrała bardzo dużego rozmachu muzycznego w przeżycia to rezydencja w klubie Nautilus oraz  Avangarda. W obydwu klubach organizowałem imprezy specjalne, w ramach występów zaproszonych DJ’ów z całej Polski. Cykliczne występy najlepszych DJ’ów cieszyły się zawsze sporym zainteresowaniem. Dodatkowo występowałem również w klubach poza Oleśnicą, na zasadzie występów gościnnych i zaproszeń od innych klubów. Podsumowując, rezydencje w klubie Nautilus i Avangarda to były moje najlepsze lata, gdzie mocno wypromowałem się w tamtych czasach będąc rezydentem klubu. Jako DJ z Oleśnicy z wielką charyzmą, z mojej strony nie zabrakło zawsze pozytywnej energii i zaangażowania o dobre imię klubu w którym grałem lub rezydowałem. Dzięki temu przełożyło się to na ogromną frekwencję klubowiczów i ogólne zainteresowanie klubem pod nazwą Nautilus a później po małym re-brandingu Avangarda.

Szukasz profesjonalnego DJ na imprezy okolicznościowe w Oleśnicy lub okolicach? 

Skontaktuj się z nami!

Kreatywny i profesjonalny DJ

DJ Na Każdą Imprezę w Oleśnicy

Po ponad 10 letniej przygodzie z klubami chwilowo miałem przerwę. Wówczas skupiłem się na sobie, a konkretnie na uporządkowaniu spraw życiowych. Niestety tęsknota za imprezami dawała o sobie zawsze znać, gdy tylko przychodził weekend. Kolejnym argumentem przemawiającym do powrotu grania wszelkich imprez są moi znajomi. Sukcesywnie i z determinacją krok po kroku przekonywali mnie do tego faktu. W końcu przyszedł taki dzień, gdzie podjąłem decyzje o przebranżowieniu się z klubowych imprez na imprezy okolicznościowe jako DJ Oleśnica. By wystartować z imprezami okolicznościowymi potrzebny był już tylko sprzęt czyli profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Dobór i zakup swojego sprzętu poza nagłośnieniem dokonałem w sklepie musicexpress.pl. W ten oto sposób powstała firma Raf-Party.

Dzisiaj wychodzę do Państwa z wyjątkową muzyczną dj ofertą na imprezy okolicznościowe. Oferta oprawy muzycznej imprez jest skierowana do osób chcących zorganizować imprezę na naprawdę wysokim poziomie i bez zbędnego obciachu. Moją ofertę usług muzycznych można zobaczyć w zakładce Oferta. Posiadam w pełni profesjonalny DJ sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Do skompletowania swojego sprzętu na imprezy okolicznościowe Wybrałem tylko sprawdzone marki takie jak K.M.E, Pioneer, Technics, Light4me.
Posiadam wiele szczerych pozytywnych opinii wystawionych od klientów lub uczestników imprezy, które można zobaczyć w zakładce Opinie. W zakładce Foto i Video można zobaczyć zdjęcia oraz materiały video z moich imprez. Materiały video oraz zdjęcia umieszczone w galerii podesłane są dzięki uprzejmości różnych fotografów jak i kamerzystów, których spotkałem podczas obsługi imprezy okolicznościowej.

Góra