fbpx
Doświadczony i profesjonalny DJ

DJ Oleśnica

DJ Oleśnica, Nautilus Music Club, Klub Muzyczny Oleśnica, Gościnny Występ Music Club Oleśnica DJ Raf-Party
Moja historia o tym, jak zostałem DJ

Moja przygoda z muzyką zaczęła się już tak naprawdę od dziecka. W latach 90-tych mocno słuchałem i śledziłem audycji radiowych zwłaszcza największych list przebojów. Pamiętam jak dziś, to była prawdziwa rewolucja muzyczna pod względem gatunku Eurodance. Te utwory tak mi się podobały, że miałem manię nagrywania na kasety utworów, które wpadały mi w ucho. Już jako nastolatek moim marzeniem zawsze było być prawdziwym DJ’em, grać na wszelkich imprezach. Zasadniczo wszystko zaczęło się od mojego miasta Oleśnica. Zainteresowanie graniem pierwszych małych imprez zaczęło się od oprawy muzycznej imprez okolicznościowych. Na początku zaczęło się od szkolnych dyskotek, urodzin oraz innych okazji. Zdobyte umiejętności i sukcesy przełożyły się na późniejsze występy w klubach oraz oficjalne rezydencje w nich jako DJ Oleśnica.

Pierwsza rezydencja w klubie muzycznym

Ogólnie rzecz biorąc moja pierwsza przygoda z klubem muzycznym w Oleśnicy zaczęła się już w 2002 roku. Miałem już wtedy skończone 18 lat, ale nikomu to nie przeszkadzało. Pod uwagę było brane z początku moje duże zainteresowanie muzyką oraz posiadane cechy jak dobry słuch i gust muzyczny, zaangażowanie i gdzieś ukryty w mojej osobie talent muzyczny. Muszę powiedzieć otwarcie, że w tamtych latach nie było takiego wysypu DJ’ów, co ma miejsce w dzisiejszych czasach. Żeby zagrać w klubie, potrzebne były niezbędne cechy dobrego DJ. Mianowicie liczył się naprawdę dobry słuch i gust muzyczny, niesamowite wyczucie ludzi i nienaganna dykcja. Bardzo ważną kwestią był umiejętny dobór utworów muzycznych do klimatu panującego w klubie.

Sukcesywne budowanie marki

W późniejszym czasie stałem się coraz bardziej rozpoznawalnym DJ pod ksywa DJ Recluse. Dzięki temu zauważali to pozostali właściciele klubów. Otwierało mi to furtkę do dalszych przygód z klubami i imprezami. Generalnie cały czas systematycznie podnosiłem poprzeczkę wyżej swoich umiejętności, aby stać się coraz to lepszym i bardziej znanym DJ’em. Zdobywanie coraz lepszych rezydencji w klubach wymagało ode mnie ogromnego wkładu pracy, czasu, poświęcenia, zaangażowania i umiejętności. Dziś z radością mogę powiedzieć, że byłem rezydentem wielu Oleśnickich klubów za czasów ich świetności.

Klubowe wspomnienia

Retro Fotogaleria

Wybrana fotogaleria z różnych imprez klubowych z moim udziałem.

Oficjalne rezydencje w Oleśnickich Klubach

Podsumowanie moich rezydencji w klubach muzycznych:

Występy w klubie z gwiazdami polskiej sceny muzycznej

Będąc rezydentem wielu klubów jako DJ Oleśnica miałem okazję zagrać z wieloma gwiazdami polskiej sceny klubowej i nie tylko. W prawdzie moja największa przygoda w Oleśnicy, która nabrała bardzo dużego rozmachu muzycznego, to rezydencja w klubie Nautilus oraz  Avangarda (rebranding). W obydwu klubach organizowałem imprezy specjalne, w ramach występów zaproszonych DJ’ów z całej Polski. Cykliczne występy najlepszych DJ’ów cieszyły się zawsze sporym zainteresowaniem. Dodatkowo występowałem również w klubach poza Oleśnicą, na zasadzie występów gościnnych i zaproszeń od innych klubów. Jako DJ z Oleśnicy z mojej strony nie zabrakło zawsze pozytywnej energii i zaangażowania o dobre imię klubu w którym grałem lub rezydowałem. Dzięki temu przełożyło się to na ogromną frekwencję ze strony klubowiczów.

DJ Oleśnica, Nautilus Music Club, Klub Muzyczny Oleśnica, Rezydent Klubu Muzycznego Avangarda i Nautilus DJ Raf-Party

SZUKASZ PROFESJONALNEGO DJ NA WESELE LUB IMPREZĘ W OLEŚNICY?

Skontaktuj się ze mną!

Kreatywny i profesjonalny DJ

DJ Na Wesele Oleśnica

Nazywam się Rafał i jestem DJ’em z prawdziwej pasji nie z przymusu. Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie za konsolą, a do tego jestem w 100% legalnym DJ’em, ponieważ prowadzę czynna działalność gospodarczą. Raf-Party to wykreowana marka jako profesjonalny DJ na wesele lub imprezę, który jest zawsze w pełni zaangażowany do powierzonego mi zlecenia. Zapewniam Państwa, że możecie być spokojni w tym ważnym dniu dla Was, gdyż dopilnuje wszystkiego, aby Wasze wesele przebiegało zgodnie z ustalonym harmonogramem na spotkaniu. Posiadam w sobie cechy DJ’a wyróżniające się na tle innych, czyli talent, wyczucie smaku, dobry gust muzyczny, dobry słuch, spostrzegawczość, kreatywność, komunikatywność, poczucie odpowiedzialności oraz wysoką kulturę osobistą.

DJ Oferta od Raf-Party na imprezy okolicznościowe

Wychodzę do Państwa z wyjątkową muzyczną dj ofertą na imprezy okolicznościowe. Oferta oprawy muzycznej imprezy jest skierowana do osób chcących zorganizować wesele lub imprezę na naprawdę wysokim poziomie. Posiadam w pełni profesjonalny DJ sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Do skompletowania swojego sprzętu na imprezy okolicznościowe Wybrałem tylko sprawdzone marki takie jak K.M.E, Pioneer, Technics, Light4me. W zakładce Opinie posiadam realne i prawdziwe opinie wystawione od par młodych, gości oraz od samych organizatorów imprez. W zakładce Fotorelacje i Video można zobaczyć zdjęcia oraz materiały video z moich imprez.

Góra