fbpx
DJ na sylwestra DJ Raf-Party

DJ Na Sylwestra

To nie wątpliwie najbardziej wyczekiwana impreza w roku. Bal Sylwestrowy to impreza, gdzie tanecznym krokiem żegnamy stary rok a witamy nowy. Organizowana impreza sylwestrowa czy to na sali, czy w restauracji z opcją DJ na sylwestra jest zawsze emocjonująca i pełna wrażeń. Niewątpliwie w atmosferze szampańskiej zabawy Bale Sylwestrowe trwają zawsze do białego rana.

Warto wspomnieć, że bogaty i legalny repertuar muzyczny na imprezę sylwestrową jest zawsze dobrze dobrany i wymieszany w blokach muzycznych. Należę do stowarzyszenia z legalnym źródłem muzyki dla DJ DEE JAY MIX CLUB (Nr. Legitymacji 3022), co powoduje, że utwory posiadają licencję na publiczne odtwarzanie.

Przygotowana specjalna oferta oprawy muzycznej profesjonalnego DJ Raf-Party na tę okoliczność, zapewni Ci zorganizowanie Balu Sylwestrowego na profesjonalnym poziomie.

DJ Na Bal Sylwestrowy

DJ Raf-Party to doświadczony DJ z ponad 15-letnim doświadczeniem za konsolą. W obsłudze imprez cechuje mnie kreatywność, energiczność, a przede wszystkim wiedza poparta dużym doświadczeniem. Moja oprawa muzyczna na sylwestra jest świadczona na profesjonalnym poziomie. Kolejnym atutem, który przemawia za mną to bogata kolekcja muzyczna oraz idealnie wyselekcjonowany repertuar muzyczny na bal sylwestrowy.

Posiadam w pełni profesjonalny DJ sprzęt. Sprzęt jest nowy i został wyselekcjonowany oraz dobrany specjalnie do imprez okolicznościowych. Rewelacyjne nagłośnienie marki K.M.E, które używamy podczas imprez gra perfekcyjnie czysto. Posiadam oświetlenie, które jest w pełni sterowane z komputera, co pozwala mi na przeróżne konfiguracje wizualizacji świateł w postaci programów. Posiadam sporo pozytywnych opinii, które można zobaczyć w zakładce Opinie.

DJ Na Sylwestra Opinie

Gorąco polecam ! Impreza sylwestrowa poprowadzona na najwyższym poziomie ! Wszystko się zgadzało: od profesjonalnego sprzętu, umiejętności i sposobu prowadzenia, aż po podejście do klienta. Jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu, wie jak rozkręcić imprezę.
~ Katarzyna.Z

POLECAM!!!
Pełen profesjonalizm. Zabawa sylwestrowa do białego rana przy świetnej muzyce. Repertuar dobrany tak, że każdy znalazł coś dla siebie. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję bawić się na imprezie, na której będziecie grać. !!!
~ Iwona.K
Góra