fbpx
dj na wesele, dj weselny, muzyka na wesele, oprawa muzyczna na wesele, profesjonalny dj na wesele DJ Raf-Party

DJ Na Wesele

często ta myśl nasuwa nam się podczas organizacji przyjęcia weselnego. Tym samym konkurując z myślą o wyborze orkiestry. W naszym życiu nie brakuje okazji, abyśmy świętowali ważne chwile. Świętować chcemy niemalże wszystko, urodziny, imieniny, osiemnaste urodziny, jubileusz ślubny, złote gody. Ten wyjątkowy dzień, w którym to swoją obecność zaznaczą oprócz zaproszonych gości, fotograf, kamerzysta i DJ na wesele. Ponieważ jest to ważne wydarzenie dla Was, Twojej rodziny, znajomych i bliskich. Przede wszystkim przyjęcie weselne jest najważniejszym dniem dla pary młodej. Nic więc dziwnego, że państwo młodzi mimo wielu trudów podczas organizacji przyjęcia weselnego chcą, aby ten ich najważniejszy dzień wypadł jak najlepiej.

Organizacja przyjęcia weselnego, wcale nie należy do łatwych spraw. Pierwsze pytanie, jakie nam się nasuwa to co z oprawą muzyczną na wesele. I tutaj pojawia się dylemat kogo wybrać na oprawę muzyczną wesela? DJ na wesele, czy orkiestra?
Moja odpowiedź jest prosta Profesjonalny DJ na wesele, jakim jest DJ Raf-Party. Moja DJ oferta została specjalnie dla Państwa przygotowana na oprawę muzyczną przyjęcia weselnego. Kolejnym pozytywnym aspektem wyboru DJ Raf-Party jest to, że prowadzę legalną działalność, a po imprezie wystawiam rachunki swoim klientom. Pozwoli to Państwu uniknąć nie przyjemności w razie kontroli z Urzędu Skarbowego w trakcie przyjęcia weselnego lub po skończonym weselu.

DJ na wesele DJ Raf-Party

DJ Na Wesele Dolny Śląsk

Nazywam się Rafał i zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez. Jestem doświadczonym i w pełni legalnym DJ’em. Prowadzę czynna działalność gospodarczą pod nazwą Raf-Party. Jako DJ z ponad 15-letnim doświadczeniem sprawię, że ten Wasz wymarzony dzień będzie naprawdę udany. Jestem profesjonalnym DJ’em na wesele, który jest zawsze w pełni zaangażowany do powierzonego mi zlecenia. Zapewniam, że możecie być spokojni w tym ważnym dniu dla Was, gdyż dopilnuje wszystkiego, aby Wasze wesele przebiegało zgodnie z ustalonym harmonogramem na spotkaniu.

Posiadam w sobie cechy DJ’a wyróżniające się na tle innych, czyli talent, wyczucie smaku, dobry gust muzyczny, dobry słuch, spostrzegawczość, kreatywność, komunikatywność, poczucie odpowiedzialności oraz wysoką kulturę osobistą.
Jestem DJ’em z pasji, nie z przymusu, który posiada w sobie cenną charyzmę. Krótko mówiąc, kocham muzykę oraz to, co robię, ponieważ daje mi to mnóstwo niesamowitej satysfakcji.

Warto wspomnieć, że bogaty i legalny repertuar muzyczny na wesele jest zawsze dobrze dobrany i wymieszany w blokach muzycznych. Należę do stowarzyszenia z legalnym źródłem muzyki dla DJ DEE JAY MIX CLUB (Nr. Legitymacji 3022), co powoduje, że utwory posiadają licencję na publiczne odtwarzanie.

Moje ponad 15-letnie doświadczenie w branży muzycznej powoduje, iż wiem, jak ważną rolę odgrywa profesjonalny DJ sprzęt. Posiadane nagłośnienie firmy K.M.E powoduje, że muzyka doskonale brzmi na całym parkiecie. W pełni sterowane oświetlenie LED perfekcyjnie odda klimat wesela gwarantując, przy tym wspaniałą i wyjątkową atmosferę oraz doskonałą zabawę Twoich Gości. Każdy fotograf oraz kamerzysta bardzo szybko docenił, jak znakomicie magia gry świateł przełożyła się na świetny materiał z wesela. Pracuję tylko na profesjonalnym sprzęcie nagłośnieniowo oświetleniowym, który jest sprawdzony i nigdy mnie nie zawiódł.

W opcji dodatkowo płatnej możliwość wynajęcia z polecenia (fotograf, kamerzysta, fotobudka).

Posiadam dodatkowo w swojej ofercie weselnej:
Fontanny iskrowe pakiet na pierwszy taniec/tort
Ciężki dym pakiet na pierwszy taniec/tort
Napis LOVE

profesjonalny dj na wesele, dj na wesele, dj na wesele oleśnica, dj na wesele dolny śląsk, dj na wesele ciężki dym, dj na wesele fontanny iskrowe

Teledyski Ślubne

DJ Na Wesele Opinie

18.06.2022 roku to był najwspanialszy dzień w naszym życiu. Bardzo się cieszę, że towarzyszył nam Rafał. Przy jego doskonale dobranej muzyce i oświetleniu parkiet ani przez moment nie był pusty. Nawet dwa tygodnie po naszej uroczystości my jak i nasi goście bardzo dobrze wspominamy robotę jaka dla nas wykonał. Z czystym sumieniem polecamy Raf-Party na każdą imprezę.
~ Artur.K

Bardzo gorąco polecam! Mieliśmy okazję bawić się na weselu, gdzie grał Pan Rafał. Świetna muzyka, doskonała oprawa. Długo będziemy wspominać!
~ Magdalena.S

Raf-Party Profesjonalny DJ na wesele lub imprezę okolicznościową to świetny didżej Poznałem go na weselu, który filmowałem. Ma świetny sprzęt nagłaśniający jak i oświetlenie, które robi genialny klimat podczas imprezy Jednakże najważniejsze jest to, że dobiera muzę pod każdy gust, potrafi rozkręcić towarzystwo i wciągnąć gości do tańców jak i zabaw weselnych. Jednym słowem szczerze polecam
~ Rafał Wysocki Akcja Filmowanie

Góra