fbpx
Bal Charytatywny dla Tosi Wiśniewskiej i Frania Marcinkowskiego w Świetlicy w Świerzna DJ Raf-Party

Po raz kolejny włączyłem się w pomoc charytatywną organizowaną dla Tosi Wiśniewskiej oraz Frania Marcinkowskiego. Wcześniej włączyłem się w pomoc dla Tosi, poprzez wrzucenie na grupę licytacyjną mojego Vouchera.Co łączy Tosię i Frania ? Dlaczego armia internetu z całej Polski pomagała w ostatnim czasie tym dzieciom?


Niestety te dwa przypadki choroby typu SMA są dla rodziców prawdziwą tragedią życiową. Kosztowna kuracja lekiem i pobyt w USA jest raczej dla każdego człowieka nieosiągalna. Raf-Party z Oleśnicy postanowił przyłączyć się po raz kolejny do pomocy charytatywnej poprzez zrealizowanie jednej z moich usług oprawy muzycznej jako DJ na ostatki na balu charytatywnym. Bal Ostatkowy został zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Świerznej oraz Pana Jacka.Z. Impreza ostatkowa miała charakter w pełni charytatywny, a dochód z tej imprezy został całkowicie przekazany dla Tosi i Frania. Wiadomość od organizatorów bardzo mnie ucieszyła i tym samym wyraziłem chęć udziału w nim.

Grupowe zdjęcie podczas imprezy ostatkowej 2020 dla Tosi i Frania organizowanej w Świerzna DJ Raf&Mike

Przygotowania do charytatywnej imprezy ostatkowej

Wiedząc już o tym, że będę zapewniać oprawę muzyczną na ostatki, przygotowałem również plakat na to wydarzenie Wszystko dlatego, że dowiedziałem się na 20 dni przed imprezą. Stwierdziłem, że impreza trochę jest za mało rozreklamowana i trzeba zrobić jakiś medialny szum. W ciągu kilka chwil powstał plakat z mojej inicjatywy, który został zaakceptowany przez organizatorów. Organizatorzy powiadomili o tym również lokalne portale informacyjne, które bardzo szybko rozpropagowały  informację w internecie. Rozmach był na tyle głośny, że bilety na imprezę ostatkową sprzedały się w przeciągu trzech dni.

Oficjalny plakat na ostatki 2020 w Świerzna DJ Raf&Mike

Oprawa Muzyczna na ostatki DJ Raf-Party

Impreza ostatkowa została zorganizowana 22 lutego 2020 r. Z samego rana pojechałem rozłożyć sprzęt oraz przetestować go. Po podłączeniu i sprawdzeniu zrobiłem małą korektę w nagłośnieniu, aby dobrać najlepsze parametry pod salę. Godzinę przed imprezą przyjechałem, aby finalnie przetestować sprzęt. Impreza ostatkowa miała zacząć się od 20:00, jednakże poczekałem jeszcze na wszystkich gości, aż się zejdą. Oficjalny początek imprezy rozpoczął się w zasadzie o 20:30 przywitaniem przez mikrofon wszystkich przybyłych gości. Po oficjalnym przywitaniu ruszyłem z pierwszym blokiem muzycznym oprawy muzycznej na ostatki. Towarzystwo na imprezie pod względem wieku było w zasadzie wymieszane. Repertuar był dobrany dla każdego, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jest to sprawdzona moja metoda na udaną imprezę okolicznościową. Dodatkowo naszych gości zaskoczyliśmy zorganizowana zabawą z kapeluszami, gdzie obecny na imprezie fotograf uchwycił oraz robił fotorelację. Zdjęcia z imprezy dostępne są w zakładce galeria albo można kliknąć tutaj

Oprawa muzyczna balu ostatkowego 2020 w Świerzna. Impreza Charytatywna dla Tosi i Frania DJ Raf&Mike

Dodatkowa licytacja i zbiórka podczas trwania imprezy

Organizatorzy wykazali się dużą kreatywnością podczas imprezy i zorganizowali licytację 2 butelek lokalnego bimberku. Zainteresowanie było tak duże, że praktycznie kwota cały czas rosła i finalna licytacja zakończyła się na 300 zł. Dodatkowo została przeprowadzona zbiórka pieniędzy do kapelusza. Łączna kwota, jaką udało się zebrać dla Tosi i Frania to 5866 zł. Dzieląc tę kwotę na pół Tosia i Franio dostali po 2933 zł.
Bardzo się cieszę, że mogłem zapewnić oprawę muzyczną do białego rana podczas imprezy ostatkowej jako DJ na ostatki i jednocześnie pomóc Tosi i Franiowi.

Dodatkowa zbiórka pieniędzy podczas imprezy ostatkowej dla Tosi i Frania DJ Raf&Mike

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra