fbpx

Wyjątkową okazję miałem do zrealizowania z mojej bogatej dj oferty obsługa oprawy muzycznej na imprezę okolicznościową jako DJ na 30 urodziny dla Andrzeliny. Przyjęcie urodzinowe było organizowanie w Restauracji Brama Oleśnicka 26 września 2019 roku. Restauracja & Pub Brama Oleśnicka to połączenie

restauracji, pubu i kawiarni. Bardzo klimatyczne i kameralne miejsce na zorganizowanie małej imprezy okolicznościowej. Kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy, rozłożyłem profesjonalny DJ sprzęt, bo przyjęcie urodzinowe solenizantki zaczynało się o godzinie 17:00. W Restauracji Brama Oleśnicka zjawiłem się 30 min przed rozpoczęciem imprezy, aby sprawdzić i przetestować sprzęt. Po sprawdzeniu go byłem już gotowy na to, co się niebawem wydarzy… czyli huczne przyjęcie urodzinowe. Zaproszeni goście zaczęli się powoli schodzić kwadrans przed godziną 17:00. składając jednocześnie życzenia urodzinowe solenizantce.

DJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka, dj oleśnica

Oprawa muzyczna na 30 urodziny

Przyjęcie urodzinowe zacząłem od przywitania przybyłych gości oraz zaproszenia naszej solenizantki na środek. Odegrana melodia dla solenizantki i życzenia ode mnie to stały element na przyjęciu urodzinowym. Po złożonych życzeniach urodzinowych, zaprosiłem wszystkich gości, aby zaśpiewać gromkie Sto Lat naszej solenizantce. W ten oto właśnie sposób zakończyła się oficjalna część przyjęcia urodzinowego. Goście mogli teraz zasiąść do stołu i zjeść obiad podany przez obsługę restauracji. Kiedy wszyscy już zjedli zacząłem pierwszy blok muzyczny. Z racji tego, że Andrzelina uwielbia rytmy nowego disco polo,  wystartował blok z największymi przebojami muzycznymi takich formacji jak Akcent, Mig, Miły Pan, Weekend, Top Girls. w drugim bloku muzycznym zmieniona została taktyka było więcej klasyków z lat 80 tych, 90 tych, Rock’And’Roll, Polskie przeboje, Italo Disco. Andrzelina miała u siebie bardzo imprezowe towarzystwo, które nie trzeba było zapraszać na parkiet. Goście Andrzeliny bardzo dobrze czuli mój przekaz muzyczny, a parkiet był cały czas pełny. W między czasie pojawiła się koleżanka Andrzeliny Klaudia Kozar, która uwieczniła imprezę urodzinową w świetne zdjęcia.

DJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka

Opinia od mojej klientki

Na moim Fan Page’u pojawiła się opinia od solenizantki za co oczywiście bardzo dziękuję.

Świetny klimat i super muzyka! Pełen profesjonalizm, pasja i długoletnie doświadczenie! polecam każdemu byłam widziałam i tańcowałam przy ich rytmach!
Repertuar dobrany pod klienta. Bardzo dobre nagłośnienie! Jeśli nie wiecie kogo wybrać na imprezkę to polecam ich z czystym sumieniem!!
Andrzelina

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra