fbpx
DJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka, dj oleśnica DJ Raf-PartyDJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka DJ Raf-PartyDJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka DJ Raf-PartyDJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka DJ Raf-PartyDJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka DJ Raf-PartyDJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka DJ Raf-PartyDJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka DJ Raf-Party

Wyjątkową okazję mieliśmy do zrealizowania z naszej bogatej dj oferty obsługa oprawy muzycznej na imprezę okolicznościową jako DJ na 30 urodziny dla Andrzeliny. Przyjęcie urodzinowe było organizowanie w Restauracji Brama Oleśnicka 26 września 2019 roku. Restauracja & Pub Brama Oleśnicka to połączenie

restauracji, pubu i kawiarni. Bardzo klimatyczne i kameralne miejsce na zorganizowanie małej imprezy okolicznościowej. Kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy, rozłożyliśmy nasz profesjonalny DJ sprzęt, bo przyjęcie urodzinowe jubilatki zaczynało się o godzinie 17:00. W Restauracji Brama Oleśnicka zjawiliśmy się 30 min przed rozpoczęciem imprezy, aby sprawdzić i przetestować nas sprzęt. Po przetestowaniu go byliśmy już gotowi na to, co się niebawem wydarzy…czyli huczne przyjęcie urodzinowe. Zaproszeni goście zaczęli się schodzić kwadrans przed godziną 17:00. Przybywający goście, wchodzili do środka restauracji, składając Andrzelinie życzenia urodzinowe.

DJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka, dj oleśnica

Oprawa muzyczna na 30 urodziny

Przyjęcie urodzinowe zaczęliśmy od zaproszenia naszej jubilatki na środek, w asyście zagranej w tle specjalnej fanfary, gdzie po chwili przez mikrofon przywitaliśmy wszystkich oraz złożyliśmy życzenia urodzinowe od nas, czyli od duetu Raf&Mike. Po złożonych życzeniach urodzinowych, zaprosiliśmy wszystkich gości, aby zaśpiewać gromkie Sto Lat naszej jubilatce. W ten oto właśnie sposób zakończyła się oficjalna część przyjęcia urodzinowego. Goście mogli teraz zasiąść do stołu i zjeść obiad podany przez obsługę restauracji. Kiedy wszyscy już zjedli rozpoczęliśmy pierwszy blok muzyczny. Z racji tego, że Andrzelina uwielbia rytmy nowego disco polo, zaczęliśmy od największych przebojów muzycznych takich formacji jak Akcent, Mig, Miły Pan, Weekend, Top Girls. w drugim bloku muzycznym zagraliśmy więcej klasyków z lat 80 tych, 90 tych, Rock’And’Roll, Polskie przeboje, Italo Disco. Andrzelina miała u siebie bardzo imprezowe towarzystwo, które nie trzeba było zapraszać na parkiet. Goście Andrzeliny bardzo dobrze czuli nasz przekaz muzyczny, parkiet był cały czas pełny. W między czasie pojawiła się koleżanka jubilatki Klaudia Kozar, która uwieczniła imprezę urodzinową w świetne zdjęcia.

DJ na 30 urodziny Andrzeliny Restauracja Brama Oleśnicka

Opinia od naszej klientki

Na naszym Fan Page’u pojawiła się opinia od naszej jubilatki za co oczywiście bardzo dziękujemy.

Świetny klimat i super muzyka! Pełen profesjonalizm, pasja i długoletnie doświadczenie! polecam każdemu byłam widziałam i tańcowałam przy ich rytmach!
Repertuar dobrany pod klienta. Bardzo dobre nagłośnienie! Jeśli nie wiecie kogo wybrać na imprezkę to polecam ich z czystym sumieniem!!
Andrzelina

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem DJ z ponad 10 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą wszelkich imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie imprez okolicznościowych w różnych wydaniach. Doświadczenie muzyczne zaczęło się tak naprawdę od muzyki klubowej, gdzie byłem rezydentem w różnych klubach w Oleśnicy jak i poza moim miastem.

Góra