fbpx
Przyjęcie weselne Irena i Sebastian Pensjonat Maciejanka Kobyla Góra, dj na wesele kobyla Góra, dj weselny Kobyla Góra, muzyka na wesele Kobyla Góra, oprawa muzyczna na wesele Kobyla Góra, DJ Raf-Party

Kolejna słoneczna wręcz bardzo gorąca czerwcowa sobota. Za chwilę następna para młoda stanie przed ołtarzem powiedzą sobie wspólne TAK. Moim kolejnym zleceniem, którego bardzo chętnie się podjąłem jako profesjonalny dj na wesele. Przedstawiam Państwu moją kolejną parę młodą, dla której poprowadziłem przyjęcie weselne. W Rolach głównych Irena i Sebastian.
Połowa czerwca za mną, a za chwilę będę realizował trzecie wesele w sezonie weselnym 2021. Odkąd premier obwieścił złagodzenie obostrzeń i większy limit na imprezach od 6 czerwca nabrałem więcej optymizmu, że wesela czy imprezy okolicznościowe w większym gronie będą fantastyczne. W tym pięknym i słonecznym dniu w samo południe udałem się w kierunku Sycowa, a konkretniej do Kobylej Góry. To właśnie tutaj za chwilę zacznie się wielkie wydarzenie dla Ireny i Sebastiana.

Zaraz po przyjechaniu na miejsce, zająłem się rozkładaniem dj sprzętu tak, aby zdążyć jeszcze wziąć prysznic i przebrać się. Bardzo doceniam gest ze strony pary młodej lub nawet nieraz samego hotelu, w którym oferują możliwość skorzystania z wynajęcia pokoju hotelowego. Nie ukrywam, że rozłożenie sprzętu to jednak fizyczna czynność. W okresie letnim, kiedy za oknami jest bardzo gorąco wskazane jest wręcz skorzystanie z prysznica i przebranie się przed imprezą.

Jedną z mojej dj oferty usług profesjonalnej oprawy muzycznej w zasadzie, która najbardziej się cieszy powodzeniem jest dj na wesele. W tym wyjątkowym dniu realizowałem oprawę muzyczną na wesele w przepięknym miejscu, jakim był Pensjonat Maciejanka. Muszę przyznać, że sala na imprezy w tym pensjonacie jest po prostu piękna. Pochwalić też muszę, że klimatyzacja tam całkiem rewelacyjnie działa. Na sali do tańczenia było chłodno, aż chciało się bawić. Od pierwszego bloku muzycznego wszyscy goście wystrzelili na parkiet. Wesele trwało do białego rana. Goście naprawdę pokazali klasę na parkiecie. Wspomnieć też muszę, iż na tym weselu poznałem piękną i przemiłą osobę o imieniu Patrycja. Patrycja jest z zamiłowania i pasji jest fotografem w tym także jako fotograf na wesele.

Podsumowanie imprezy:

Miejsce imprezy: Pensjonat Maciejanka
Fotograf: Patrycja Piorun Fotografia

DJ na wesele opinia

Po kilku dniach na moim oficjalnym FB pojawiła się opinia od pana młodego.

Wraz z żoną bardzo jesteśmy zadowoleni z oprawy muzycznej na naszym weselu. Goście świetnie się bawili, zabawy były w dobrym guście. Sprzęt i oświetlenie na wysokim poziomie.
Sebastian.J

Materiał FotoVideo z przyjęcia weselnego Irena & Sebastian Pensjonat Maciejanka w Kobylej Górze

Autor

DJ Raf-Party

Cześć nazywam się Rafał i reprezentuję Raf-Party. Jestem doświadczonym DJ z ponad 15 letnim stażem za konsolą. Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną wesel oraz imprez okolicznościowych. Moją pasją jest muzyka, stąd też uwielbiam prowadzenie wszelkich imprez w różnych wydaniach.

Góra